Bs

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

To: Kaksteist, ei saa üldistada, Türgis käisime 2011 aastal ka Tez Touri kaudu ja nii luksuslikus 5 tärni hotellis, kui seal olime, pole eluski olnud.

Hotell asub ranna ääres, ümberringi veel palju samalaadseid hotelle, aga suurest teest eemal, seda pidevat tuututamist ei kuule. Rand on vast 100m kaugusel, hotellil on rannas tasuta rannatoolid ja hamburgeriputka moodi asi, kust sai tasuta sööki-jooki.

Ise ei käinud rannas, eelistasin basseiniääres päikest võtta. Nagu kirjutasin, siis basseinivesi oli üsna jahe, aga lapsed vist külma ei tunne, need viibisid küll enamuse ajast vees. Vesi küll kindlasti soojem, kui meil suvel meres, aga ikka suhteliselt jahe.

Hotelli kodulehel on kirjas kõik tegevused, mida nad pakuvad. http://www.telatiyeresort.com/index.php?goto=konsept_en Endal küll last kaasas polnud, aga märkasin, et igal õhtul oli mingi lastediskomoodi asi ja siis lapsehoidjad mängisid lastega lastetoas, mis oli küll minu arust rohkem tittedele.

Hotell asub Alanya kesklinnast 12 km. Bussid sõidavad tihti ja sõit maksab 1 EURi. Usu, päris kesklinnas sa hotellis olla ei tahaks ka, see on suhteliselt lärmakas, nagu lõunamaade linnad ikka.

Hästi palju merega seotud üritusi oli, sadamas on mustmiljon laeva, kes kõik pakuvad väljasõite merele, seda Toptoursi kaudu ei peaks küll võtma (nad ka pakuvad).

Türgi õhtusöök oli huvitav kogemus, just show osa, aga enne peaks kõhu hotellis täis sööma, sest toidusaba on pikk.

Hotellis pandi hästi suurt rõhku toitlustamisele, pidev nuumamine käis. Toidud olid head ja nälga tunda ei saa.

Vene keelt kuulis hotellis harva, mida ei saa öelda Türgi kohta üldiselt, see kubiseb lärmavatest vene turistidest.

Kindlasti proovige Hamami (türgi saun) ja just saabumise esimesel päeval, siis pole nahk veel jõudnud ära põleda. Hotellis on ka türgi saun, meie käisime seal. Aga läheduses (u. 0,5 km) on üks väga suur ja spetsialiseerunud saun. Sinna ei tasu sattuda ajal, kui ees on turismibuss, siis ei pruugi teenindajatel teie jaoks aega olla.