rkm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastajatele! Broneerisin Mumbaisse ööseks ka majutuse. Kolame siis hommikul ja loodame taksojuhi piisavalt õigele ajatajule, et ta meiega õigeks ajaks lennujaama tagasi jõuaks...

Tänud vastajatele! Teeme vist tõesti väikse uinaku ja alles siis, hommikul kondama...

Kas slummi on neljal päevitamata turistil ilma giidita turvaline jalutama minna?

Tänan vastuste eest. Pilt selge, läheme ja kaeme üle siis...

Edu, Rommi

Phuketi randade allakäik?

Tere

Lugesin http://www.tourismthailand.org/…urismupdate/ lehelt artiklit “Phuket's Top Beaches Losing Quality Fast” (peale artiklit lugege ka sealkäinute kommentaare). Väidavad et Phuketi rannad on muutunud kolme tärni randadeks ja on mustad, vesi prügi täis, mingi bakteriga reostunud ja rannaga piirnevad alad muutunud prügimäe sarnaseks…? Mainiti ka seda et Phuket on muutumas teiseks Pattayaks!? (kas seal siis on juba nii must ja räpane ja paha?) Kuidas hiljaaegu Phuketil käinud kaaskodanikud selliseid väiteid/süüdistusi kommenteerida oskaksid? Meil on see esimene reis Taisse (08.03.11) ja ei tahaks aega ning vahendeid raisata allakäinud, räpaste, turismikuurortite külastamise peale. Plaan sõita esialgu Bangkokki ja sealt mõne päeva pärast edasi: vaadata ära mingi eraldatud paradiisisaar, mõned kohustuslikud vaatamisväärsused ning seejärel kusagile ilusasse, vilka ööeluga, kuurortasumisse. Sihtkohas peaks olema niisugune mõnus melu – et elu käib aga samas ka mitte ainult ööklubide linn. Tore oleks ju vahest naisega eralduda kusagile vaiksemasse randa, sõita elevandisafaril, rentida liikumisvahend ja vaadata natuke kaugemale – kuidas kohalike elu ka käib. Sai pikk ja segane jutt aga äkki keegi saab aru mida ma silmas pean.

P.S. Kui käisime Tuneesias ja hooaeg oli juba natuke läbi, siis oli tekkinud olukord kus enam väga ei hoolitsetud infrastruktuuri puhtuse eest, paljud huvitavad kohad juba puhkusele läinud jne. Siit ka küsimus: kas võib analoogne olukord olla märtsikuus ka Tais? Või pole märtsis hooaeg veel niiväga läbi midagi?

P.P.S. Kas Phuketil ja teistel sealkandis asuvatel saartel oli ka üleujutusi ja kui oli siis kas tagajärjed on veel nähtavad?

Parimat, Rommi