katrinka25

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
10 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere! Kirjutage palun millal plaan minna?

Katrin

Raha ei ole veel tagastatud, reis pidi olema 11-25 aug. Bulgaariasse. Avalduse esitasin 4 aug. Eile helistasin nende raamatupidajale ja ta ütles, et lähiajal veel ei toimu tagasimakseid kuna nendele pole raha tagastatud. Ise arvan et läheb vähemalt 1-3 kuud, vaadates nüüd talve tagasimakseid. Raamatupidaja väitis, et kõik on talvereisi tühistamise eest saanud raha tagasi. Samas lugesin, et mõnele inimesele maksti osade kaupa raha tagasi.

Ööbimise leidsime Suwalki kesklinnas (ei julgeud keset põldu majutust bronnida :), pärast ei leia veel ülesse) Google map paneb edasi tee läbi: Olecko, Gizycko, Olsztyn, Ostruda, Elblag, Gdansk. Kas see tee on "mõitslik"? Soovitati ööbimist Augustowis, see jääb lõuna poole ja siit tekkis küsimus- Kas läbi Augustowi tuleb kiirem tee? Augustow-Olztyn-Gdansk. Tänud!

Lastega soovitan Ventspilsis peatuda ja sealt alla Palangasse. Eelmine aasta sõitsime nii: 1p.Sigulda atraktsioonid http://www.tarzans.lv/ -ööbimine Riias. 2p.Lõuna ajal liikusime Ventspilisse-käisime väli veepargis http://www.pludmalesakvaparks.lv/ ja hiljem linna peal kolamas. Nende lehmakesed on ikka imelised :) 3p.Hommikul sõitsime randa ja jalutasime seal. Hiljem sõitsime http://www.piedzivojumuparks.lv/ Õhtuks jõudsime Dinosauruste pargi juures hotelli. Olime seal 3 ööd. Väga hea restoran seal :) 4p.Järgmine päev sõitsime Nida saarele. 5p.Olime Palangas ja õhtul hotelli juures grillisime. 6p. Lõuna ajal hakkasime kodu poole sõitma, tee peal peatusime ristide mäe juures.

Meile väga meeldis see väike tripp ainult aega jäi väheks. Kui see aasta oleks sama teed sõitnud siis oleks Riias 1 öö, Ventsplis vähemalt 2 ööd ja Palanga lähedal 4 ööd.

2 täiskavanud+2 last (4a ja 11a-eelmine aasta siis :) ja väike kutsu. Lastele väga meeldis Ventsplis ja Siguldas. Leedus lastele polnud eriti midagi teha.

Majutuse broneerisime bookingus ette kuna ei julgenud otsimise peale lastega jääda. Palangas tõesti tee ääres mutikesed istusid ja sildid käes. Hinda ei oska öelda kuna ei uurinud.

Aga ilusat reisi!

l3gion tänud! Ma lihtsalt ei saa enda plaanides natuke pihta :) Gdanskis hotelli me saame sisse alates kella 14. (14.07.2014). Tahaks sama päev õhtuni Gdanskis ringi kolada, mitte väsinud magama minna. Selle pärast ei tea mis kell hakkata Tallinnast liikuma ja kas tee peal kuskil ööbimist otsida. Kes on sama teed sõitnud, aidake palun :)

sõidame autoga Gdanskisse.

Kes on sõitnud, kuidas on tee olud? Palju reaalselt aega kulub sõiduks? Hetkel broneerisin Kaunases üheks ööks majutuse kuna ka lapsed kaasas. Tahaks küsida kui sõita ühe otsaga Gdanskisse, kas on liiga väsitav? Kuidas arvate, kas ööbida Kaunases ja hommikul sõita edasi? Või sõita Poola ja seal leida majutus üheks ööks ja hommikul Gdanskisse? Võib olla oskate soovitada majutust Tallinn-Gdanski teel :)

Kõik nõuanded on tere tulnud!

Üritame neid pileteid saada. Ei tea kas kampaania ajal on lastele pilet soodsam või täishind? Arvatavsti vist täishind, helistades Gotravelisse nad täpselt ei teadnud.

Tänan sind, Me praegu alles vaatame ja arutame kõike. mis leheküljest sa räägid? Olen vaadanud Estonianair ja Airbalticut, samuti gorail.ee Kuupäevad oleks: Moskvast 27 aprill ja tagasi 12 mai.

Tere, meie ostsime siit Eestis reisibüroost mingi komplekti, et sai metrooga sõita 3 päeva ja vist odavamalt muuseumitesse. Pidevalt sõitsime metrooga, metroopeatused on vaatamisväärsustega samanimelised. Nt. Colosseum, tuled metroost välja ja suur suur Colosseum seidab sinu ees. (Olge ettevaatlikud!!! Väga palju vargaid!!!!) Vatikani saab kas jala või metrooga.(meie sõitsime sinna metrooga ja tagasi tulime jala). Kui soovite Vatikani muuseumisse pääseda, tuleb hästi vara kohal olla. Colosseumi järjekorrad tunduvad alguses meeletud, kuid liiguvad päris kiiresti.

Purskkaevud on imelised ja Rooma on ka imeline!!!

Roomas (ei väida praegu et terves Itaalias) on itaalased päris tigedad ja kurjad, eks neil vist kopp ees turistidest :) Colosseumi juures ja Vatikani juures hästi palju pealetükkivaid mustlasi, et osta nende kaupa (vastik, kui jooksevad mitu mitusada meetrit järgi ja osta, osta, osta) Arvestada tuleb 10% tipiraha kui sööte väljas. Linnakaart kindlasti kaasa ja kodus natuke ettevalmistust ja Teil tuleb imeline reis!!!

Ma kohe natuke kadestan siin :), tahaks ka tagasi Rooma!

Ilusat Reisi!!! (vabandust kui on kirjavead, ei ole päris eestlane)

. . Pole hullu. Paar üksikut viga kohendas Trip.ee ära

Hiljem ka uurime Ryanairist, aga praegu küsiks siit. Võib olla oli kellegil selline olukord. Kuna ise ei oska inglise keelt, siis tegi minu eest Check-in online sõbranna oma kodus. Kui tulid minu maili peale Boardingpass siis nägin, et lapse sünnipäev oli vale. Laps sündis 4 kuupäeval, aga kirjas on 24, muu kõik õige. Kas saab seda kuidagi iseseisvalt ja tasuta muuta? Kui ei saa muuta on see suureks probleemiks lennukile pääsmiseks?