far_side

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kui juba Balatoni ääres oled ja graafik väga kivist pole, siis soovitaks vaadata ka Põhja-Horvaatiasse. Näiteks mõnepäevane Plitvica-Krk-Pula trip võib osutuda reisi kõrghetkeks. Samuti on kohe Ungari piiri ääres Euroopa ilusamaid linnu Viin. Minnes või tulles mine läbi ka Krakowist Poolas.

Olen suurema osa Euroopast läbi sõitnud kasutades Autoroute programmi koos GPS seadmega. Olen üles leidnud kõik kohad, mida vaja - vaatamisväärsused, hotellid, kämpingud, rannad jne. Väike ära eksimine, jamad GPSiga ja valed pöörded käivad autoreisi juurde :)

Nimekiri vajalikest asjadest on mul ka olemas: rahakott, isikut tõendav dokument ja fotoaparaaat. Kõik ülejäänud asjad on asendatavad.

Pane paak kütet täis ja anna kuuma, näed ise, kuidas kõik su mured iseenesest lahenevad :)

Ma sain piletid Turkishiga ca 12000.- Helsinki-Istanbul-Jakarta ja tagasi. Ostsin umbes kuu tagasi, praegu oli samadel kuupäevadel kallim. Veidi jama see, et Istanbulis on minnes 6h lendude vahel aega ja Jakartas, mille vastu mul suuremat huvi pole, tuleb veeta üks öö, kuna lennuk jõuab õhtul piisavalt hilja, et mitte jõuda viimase Yogyakarta lennu peale.

Millal Rännumees Indoneesiasse minema hakkab? Ja kuhu kanti minna plaanib? Endal start u nädala pärast...

Tere,

Oleks paar küsimust Indoneesias käinutele.

Kõigepealt kui lihtsalt läheb viisavormistus Jakarta lennujaamas? Saaksin viisa siin ette ära teha, maksab küll mõnedsajad kroonid rohkem, kui koha peal, kuid kui sellega aja ja närvikulu kokku hoiaks teeksin siin ära – pärast u 24 tundi lennukites ja lennujaamades on igasugune lisapeavalu üleliigne.

Lisaks tahaks teada, kuidas on lood siselendude ja kohalike lennufirmadega. Lennuk jõuab õhtu poole Jakartasse ja tahaks samaks õhtuks mõneks päevaks hotelli kinni panna Yogyakartas. Kas tasub usaldada kohalike lennufirmade graafikuid või loota, et kohapeal veel leiab midagi jooksvalt? Lennuk peaks sisse jõudma 17:25 ja viimane Garuda (kes vist graafiku koha pealt täpseim sealkandis) väljub 19:00. Tundub kahtlane…

Samuti jääb ilmselt umbes nädala jagu “vaba aega” pärast Java, Bali ja Lomboki ja Gili külastust. Kui keegi oskab kommenteerida Komodo rahvusparki, Papuat või midagi kolmandat huvitavat on mõtted oodatud, rohkem pakub huvi ajalugu, loodus ja kohalik elu, samas ka mõni vaiksem rand äkki…

Tänud kõigile, kes viitsid postituse läbi lugeda ja vastata.