Lillysh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ehk siis Ukraine Airlines kodulehelt ostsime piletid Riia-Colombo (vahepeatus oli Kiiev, kus toimus ka 11h hilinemine). Riia-Kiiev vedaja oli nende "sõberfirma" vms airBaltic, Kiiev-Colombo oli Ukraine Airlines lennuk, mis oli siis katki ja hilines seetõttu 11h. Loodan, et sai kogu info :)

Esimene pilet oli Riiast. Ostsime küll Ukraine Airlines lehelt selle pileti, aga tuli välja, et firma kes meid Kiievisse lennutas, oli hoopis airBaltic.

Kas kellelgi on kogemuse Ukraine Airlines'ga? Minu lend oli Kiiev - Colombo (Sri Lanka) ning hilines 11 tundi, kuna üks nende lennukitest oli katki. Kuna pidime nii kaua ootama, läks esimese öö booking hotellis kaotsi ning lisaks ajaline kulu ka. Saatsin küll kompensatsiooni taotluse, kuid siiani pole midagi vastatud sealt. Kas on lootust kompensatsioonile sealt või siis pigem mitte, kuna EL reeglistik tõenäoliselt ei kehti?

Kuna ma pole nii kogenud lendude hilinemisel, siis ei osanud kohe anda põhjalikku infot, mida vaja.
Hilines põhjusel, et neil oli lennuk katki.

Alguspunkt Kiiev ja sihtpunkt Sri Lanka, Colombo

Tänud vastajatele! Nii vist on mõttekas teha tõesti :)

Kuna see on suhteliselt ühe-otsa reis (jään sinna kauemaks õppima) ning samuti ei ole kindlasti nii osav liikleja, et Itaalia liikluses hakkama saada, siis autorent ei sobi mulle :) Ryanair kahjuks vaid Bergamosse lendabki Tallinnast ning ka Riia-Rooma suund on talveks maha võetud.
Suured tänud siiski vastuse eest, sain kinnitust oma esialgsele plaanile :)