Tuulepea

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Et siis transiit-tsooni ei ole? Aga kas lennujaam on pisike nagu tundub?

Lennule tehakse küll eelnevalt online check-in kuid transiit-tsooni kui sellist minu mäletamist mööda selles lennujaamas pole ja turvakontroll tuleb uuesti läbida. Eks näis, annan teada kuidas läks, kui reisil käidud, ekh on kellegil kasu :)
Tekkis aga uus küsimus nimelt Rygge lennujaama kohta. Tundub olevat samuti väike lennujaam, aga kas seal on transiit-tsoon? Netist ei suuda leida lennujaama plaani ja sellekohast infot.

Ümberistumine Skavstas, lendude vahe 50 minutit (Ryanair)

Plaanime reisi Tallinn-Skavsta-Trapani. Hakkasin kõhklema Skavstas ümberistumise pärast kuna Tallinna lennuk peaks maanduma 15.15 ja Trapani oma õhku tõusma 16.05 samal päeva.
Tean, et Skavsta lennujaam on väike ja hiljemalt 20 minutit enne väljalendu peab olema juba turvaalas, et lennule pääseda.
Kas kellegil on olnud sarnast kogemust nimetatud lennujaamas, kus lendude vahe on 50 minutit (eeldusel, et lend ei hiline), kas sellest piisab või on seda ilmselgelt liiga vähe?

Kas keegi oskab soovitada tulenevalt omast kogemusest majutust (märksõnad soodne ja hommikusöök hinnas) Trapanis või selle lähedal. Internetist otsides ei ole veel seda “kõige paremat” leidnud. Soodsaimad toad kahele on siiani olnud 380–400 euri. Kui minna kohale ja siis alles otsima hakata, kas oleks võimalik saada midagi odavamat? Reisi aeg oleks juuni esimene, teine nädal.