krimmikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Hei Tip!
Anna teada kui reisilt tagasi oled. Kuidas läks ja kas viisavabadusega on seal kõik korras?

Hei!
Väga vabandan, käisin ise reisil ja ei jõudnud siia vastata. Loodan, et reis tuleb tore. Ütle Open House'is, et tunned üht eestlast, kes neil seal kolm kuud töötas ja tervita neid;)
Sa vist oled juba reisil, aga Chapada Diamantinas Vale de Capao on lahe hipide/kunstnike/muusikute asula ja seal lähistel saab nii natuke omal käel matkata kui ka giidiga. Lencois võib kindlasti peatuda ja samuti võid küsida Open House omanikelt soovitusi.
Salvador on muidu kõige huvitavam koht kindlasti karnevali ajal. See ei ole Brasiilia sambakarneval, mida me oleme ehk harjunud nägema, sulgi ja kõike sellist sära on vähem. Rohkem tants-möll ja palju alkoholi. Muidugi tuleb hoolega oma turvalisuse üle vaadata. Kogemusena on see lahe küll.

Kui ma natuke meenutan, siis tuleb veel igasugu asju meelde kindlasti. Kolme kuuga ikka kogemusi tekkis ka. Küsi julgelt.

Tere!
Olin Salvadoris kolm kuud:) Tore kant, arvesta ainult, et oma asju hoiad ja kuskile päris Favellasse ei roni.
Mul on isegi Brasiilia kohta ärida head reisiraamatut kui huvi.
Aga Salvador linnana on tore, kindlasti tasub käia vanalinnas Pelourinhos, muuseumid on neil tasuta, ja iga laupäev on kunstimuuseumis MAM jazzi üritus, mida igati soovitan. Mina erlasin Barras, mis on kõrgema klassi linnaosa ja hea turvaline kant. Oleks soovitada ka hostelit: http://www.openhousebarra.com/salvador_hostel_oh_zmainframe2.html

Kirjuta mulle tinkuke@gmail.com ja saan rohkem rääkida hostelist ja anda soovitusi. Omanikud on tuttavad.

Ma käisin Chapada Diamantinas bussiga. Väga hea ja mugav ööbuss on. Mina olin Vale Do Capao, mis oli supper kena ja väike ja mõnus koht. Matkamist ümbruskonnas on seal palju. Kuid tuttavad käisid ka Lencoisis ja kiitisid kohta.

Mida veel soovitan Slavadori lähedal on Arembepe, hipiküla oma lahedate randadega, Praia do Forte, kus on kilpkonnade ala. Morro asemel ise valiks Boipeba saare, mida sõbrad külastasid. Kui miskit, siis küsi.