Terje..

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tänud vastuste eest. Igaljuhul on makse teostatud ja olen nendelt saanud ka täpsed juhised ja kaardid kuidas sinna jõuda. Loodetavasti läheb kõik hästi.
Päikest!

Juba see reede sõidame Portugali Algarvesse puhkama ning selle tõttu soovivad nad nii palju ettemaksu saada. Nüüd on nad ka nõus 50% ja 50% maksudega. Aga ilmselt võtame riski ja maksame kõik ette ära.
Nad saatsid mulle PDF formaadis faili, mille ma ära täitsin ja arvutisse sisse scannisin.
Ja selle "algarveaccomodationi" sain - http://www.ownersdirect.co.uk/ -st.

Ehk on kellelgi kogemusi http://www.ownersdirect.co.uk/ kasutamisega?

Tänud vastuste eest.

Suured tänud heade soovituste eest. Kas oskab keegi soovitada ka head kohta, kust rendiauto ning korter üürida? Kahjuks poole kohapeal ilmselt organiseerimine võimalik, kuna jõuame öösel Lissaboni.

Läheme pisikese seltskonnaga Helsingist Lissaboni, kust edasi plaan rendikaga Lagossesse minna. Hetkel ei ole veel midagi reserveeritud peale lennupiletite. Kas keegi teab häid kohti kust saaks hea hinnaga majutust ja autorenti?

Tänud,
Terje

Plaan siis järgmine: juulis pisikese seltskonnaga Algarvesse. Lennupiletid on Farosse. Plaan oli Tavirasse minna, kuid foorumeid lugedes jäi mulje, et seal natuke igav noortel ning ööelu puudub. On ehk kellegil soovitusi kuhu minna, kus oleks ka ööelu jms? Kuid mis ei jääks Farost väga kaugele..
.
.
.
Trip.ee soovitab kasutada kohanimede puhul suuri algustähti!