rotukäps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Jah, tegemist on tõesti odavlennufirmaga ning üldse ei saa aru nendest inimestest, kes ütlevad, et oiii oiii ebamugav oli. Ära lenda siis Ryanairiga, maksa 1000 krooni rohkem, et saada natuke laiem iste või tasuta toitu :)
Ise lendasin viimasel suvel päris palju Ryanairiga ning võib väga rahul olla..ainult 1 korra lend hilines, kuid reeglina jõudis pigem varem kohale.
Kui mõni veel ei saanud vastust, et kas virtuaalse krediitkaardiga ka saab internetis pileti eest tasuda, siis vastus on, et jah saab. Ise kasutasin SEB virtuaalset kaarti (maksab 10 krooni ning kestab vist mingi 2 kuud vms) ning kõik toimis.

Aitäh vastuse eest vatse, õnneks leidsin juba ise ka mingi lehe, kus oli info, kuidas seda teha ja kui ma oleks 1 päeva veel viivitand, siis järgmisel päeval oli pilet juba palju kallim :)
Kusjuures kui elioni ja kuskile veel helistasin siis nemad ei osand midagi soovitada :D

Tere, selline küsimus, et Ryanairi pileti ostmisel küsib ta mobiili numbrit, kus on siis 3 lahtrit. Saan aru, et esimene on riigikood (+372) ja viimane lahter on siis number ise aga küsimus on selline, et mida siis panna keskmisesse lahtrisse, kus on kirjas “Area/city code”? Meil ju mobiilil pole sellist?
Vabandan kui mõne jaoks rumal küsimus…

Ette tänades