Katty

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
4 postitust / 13 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

FB leht: Feel Sloveenia Eesti, koduleht: pullpunt.eu, epood: pullpunt.ee
Nendel lehtedel Sloveeniast ning Slo esindus asub Tallinnas Padiski mnt

kirjakurat sattus sisse: cape Canaveral on ikka õige.. Key West lõunapoolseim lahe linn, Everglades soo on lahe, Tampa Busch garden väga äge, Orlando teemapargid, Kissimee lahe linn ja cape canaveral kosmosekeskus... samas Miami ei jätnud erilist muljet.

Soovitan Key Westi, Evergladest, Tampat, Orlandot, Cape Carnavalet.... aga eks see sõltub millised huvid ja soovid reisijatel on ;-)

Kui on küsimusi Sloveenia kohta, vajate abi reisiplaanide koostamisel jne.. Kui meie jääme hätta- küsime abi Sloveenia Suursaatkonnast, kus meid toetatakse alati. Ja kindlasti soovitame külastada epoodi:shop.pullpunt.eu - kus saab osta ja aimu Sloveenia toodetest. FB lehelt oleme leitavad nimega Estonian-Slovenian Friendship ning koduleht on : www.pullpunt.eu

Eesti Sloveenia Sõprusklubi

Kuigi vahepeal on vett kõvasti merre voolanud, anname teada, et Eesti-Sloveenia Sõprusklubi on tegutsenud aastaid ning kui on küsimusi Sloveenia kohta (reisiplaanid, kaardid, nõuanded, majutus jm) saab seda teha kirjutades Fb lehele Estonian-Slovenian Friendship või katrin@pullpunt.eu. Meid toetab ka Sloveenia Suursaatkond- seega kui mõnele küsimusele koheselt vastust ei tea - saame abi suursaatkonnast. Samuti on võimalik meid külastada Tallinnas, Paldiski mnt 29 tööpäeviti kell 9.30- 17.00. Samuti soovitame vaadata kodulehte www.pullpunt.eu ning külastada Sloveenia tooteid pakkuva e-poodi: shop.pullpunt.eu
Eesti-Sloveenia Sõprusklubi

Hei!
Tore on lugeda, et olete kenasti kohal, kohanenud ning rahul :-)
Olen kirjutanud sulle ka kaks kirja ( üks juba päris ammu, teise umbes kuu tagasi)kuid...ei kippu ega kõppu :-)
Jõudu teile!
Võimalik, et tuleme jälle talvel kuid päris kindlad veel ei ole :-)

Tere

Tänan kõiki kes minu e-postkasti aadressile on kirjutanud.

Olen kõiki ka isiklikult tänanud - leian, et kenad tänusõnad ei tee paha ka siin foorumis. Materjali on palju, igapäevaselt avastan ikka ja jälle midagi uut. Seega julgen arvata, et põnevat ja uudset infot tuleb ikka juurde. Minu aadress on ikka ja alati avatud. "Kanepi- uudis" oli mulle väga suur uudis, sest ise Sloveenias olnuna - ei puutunud antud teemaga kokku. Aga huvitav info sellegipoolest!
Tänan Teid!

Siin olev info on kõik läbi vaadatud, analüüsitud ja kirja pandud. Kindlasti ei ole siia üles pandud enamus meie reisikogemusi.
Jah - riik kui Sloveenia on minu hobi :-) kas võtab pead vangutama? On kummaline? Palun väga vabandust, et mul on selline huviala :-)

:-) hobi ehk lemmikharrastus, meelistegevus, huviala. Seega - kõik mis puudutab Sloveeniat. Majandus, inimesed, tegevused, ajalugu, transport, vaatamisväärsused jne kogun infot läbi meie inimeste silmade!

Fiesa ( kaks tärni) www.kamp-fiesa.com
Lucija ( kolm tärni) www.metropol-hotels.com

Ning Ankarana lähdal on üks kämpimiskoht -
Adria ( neli tärni) www.adria-ankaran.si

Kui keegi soovib Sloveenias mõne teise piirkonna kämpimiskohti, võib mulle kirjutada ( katrin809@hotmail.com), sain mõni päev tagasi Sloveenia suursaatkonnast kämpingute kataloogi, mis omab päris head ülevaadet kogu Sloveenia kohta.

Panen mõned kämpingu kohad...

Kamp Koren Kobarid - www.kamp-koren.si
Kamp Nadiza Podbela - www.kamp-nadiza.com
Kamp Sorli Koritnica - www.kamp-koritnica.com
Kamp Trnovo - siin kodulehte pole...aga e-posti aadress on klara.kokosin.fon@siol.net

Koht mida külastada - Tolminska Korita, Prisojnik, Solkani sillad, " Franja Partisan Hospital", Hubeij, Krni järv, Kozjaki kosk, škocjani koopad,

Reisiplaani on küll väga raske soovitada sest seltskonnad, soovid ja huvid on niivõrd erinevad!
Minule isiklikult meeldis Sloveenias ikkagi Julia Alpide piirkond ning Ljubljana ning suund sealt Horvaatia poole jättis üsna külmaks. Kindlasti on sealgi väga tore ning ilus kuid meie hinge on jäänud mägine Sloveenia.
Väljas me söömas eriti ei käinud kuid ühel korral pizzerias süües jäi meelde megasuured pizzad ning maksma läks söök neljale 2 täiskasvanut ja 2 last( 2 pizzat, kohvi, õlu ja karastusjoogid) kokku - 22 euri.
Poodides hinnad - ega täpselt enam meeles pole. Piltidelt püüan vaadata - munad 1.18 euri, šokolaadipiim 0,71 euri, 1,6% piim 0,73 ning 3,5% maksis 0,74 euri. Määrdejuust pakikeses 1,40 Vein oli odav - liitriste pudelite hind hakkas kuskil 22 kroonist alates kuni siis väga kalliteni välja. Mingite vorstide kg oli 12 euri kuid olid ka sellised piimavorstimoodi tooted hinnaga 3-8 euri kg. Mäletan, et sai oli kallis. Kartul oli meie hinnatasemega sama. Kui poes käisime siis läks meil kolmeks päevaks söök maksma umbes 700 - 1000 krooni. Päris täpselt ei mäleta.
Suveniiridest...külmikumagnet maksis 2-3,50 eurini.
Ahjaa...kui meeldib selline tugeva röstiga rootsi kohvi - soovitan kaasa võtta sest hääd kohvi poest küll ei saa. Küll aga võib seda kohvikust saada.
Eks hinnatase on üsna erinev - nii ka meil. Turismipiirkondades on hinnad kallid, külapoes üsna soodne. Praegu tuli meelde üks kohvik Bledi järve kaldal - pisike koogike maksis seal 8 euri. Ja see oli üks odavamaid tooteid,mida seal oli võimalik osta. Sloveenia ei ole väga odav maa -Slovakkia on tunduvalt odavam. Kui aga plaanite Veneetsiasse minna - on loomulikult Sloveenia odavam.
Ma võin sulle edastada meie blogi, kus on kogu reisikirjeldus , kuid see on siiski isiklik ning ma päris siia avalikustada seda ka ei soovi. Annan oma aadressi ja kui oled tõesti huvitatud - kirjuta : katrin809@hotmail.com

Saabusin eelmine nädal Sloveeniast. Mida täpsemalt teada soovid?
Nojah...randa on nüüd Sloveenias küll üsna vähe - sõida siis juba parem Horvaatiasse edasi.
Hinnatase - millega võrrelda ja mida võrrelda? Tahad teada saia, piima hinda, juuksuri hinda? Muuseumipilet hinda? Täpsusta kuhu sa Sloveenias plaanid sõita..ehk oskan ka täpsemalt midagi mainida :-) Mina olen teist aastat viibinud Kobarite, Tolminite ja Julia Alpide piirkonnas. Sa käidud ka Bohinj ja Bledi kandis. Lubljanast sõitsin läbi vaid.