alden

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Just, mul saavad ka suvega tegemised-toimetused läbi ja tahaks kuhugi ära ...Aasia kõlab suurepäraselt. :)

Alden
aldenj3@hotmail.com
M28

Me käisime rannapungerja kandis.. lõime ome telgi keset mände 10m veepiirist üles ja... väga mõnus oli, õhtul grillisime.. lahkumise hommikul tegime kaerahelbe putru... ( tudulinnast külapoest saab rammust piima) hea energiasüst päevaks :) ...mõni võileib tehke kaasa kindlasti .. kusalgi tee peal pausi tehes.. hea aasal päikest võtta :)

Mina alustasin ükskord 7 hommikul tallinnast ja olin pimedaks kohal. Ehkki mul vedas, sain 6-7 autoga. Samaas kõigil hääletajatel keda mina tean on vedanud nii et :D Kui sa kavatsed ka Varssavist läbi astuda soovitan linnast välja hääletades ühistranspordiga linna serva sõita.. ma jalutasin 4 tundi linnast välja ehkki olin enamvähem kindel et olin kuskil linna servas juba :) Samas teine kord kui Montenegrosse läksin (algusaeg: 9:30; alguspunkt: Pärnu) peatusime esimese öö Leedu-Poola piiril... tookord otsustasin ma varssavist kõrvalt mööduda ning järgmise päeva õhtuks olime Krakowis.. ...kolmanda päeva hilisõhtul olimegi Budapestis :) ehk siis minul kulus umbkaudu 3 päeva et jõuda Poolast budapesti. aga hääletades on kõik võimalik :D võibolla saad Lätis Bauskast Mersuga soomlase peale kes sind otse budapesti viib :)
Mina hääletasin kahekesi mõlemad reisud. aga pea meeles, et alati on keegi kes peale võtab! ja ungaris hääletada on suisa lust :D ei pea isegi kätt tõstma kui juba autod peatuvad.. nad ei räägi küll tihtilugu midagi muud peale Ungari keele aga mina vähemalt sain kõik korrad esimese auto peale :)

Euroopas ringi hääletades tuli enamjaolt kõigile seletada mis ma olen :)

Belgias üks vahva härra küsis kust tulen, vastasin Eestist... Ta oli midagi kuulnud Balti riikidest (The Baltic states) ...siis küsis, et mis keelt me seal räägime ka .. kas Inglise? :) ( Eestlastel tõepoolest hea keelevaist ) vastasin et eii.. seepeale kas Vene ? ..vastasin ei .. seepeale härra uuesti .. aaaa, teil on siis kõigi kolme balti riigi peale üks keel ? ..seepeale mina.. ei meil on Kõigil oma keel ... üllatuseks tuli talle ka see, et need kõik kolm omavahel täiesti erinevad on :)

Üks härra arvas, et Baltic state.. se üks USA osariik :)

üks Poolakas kirjeldas oma teekonda eestisse väga lihtsalt kolme sõnaga: Litwa Lotwa Estonia :)