peterino

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

49 meeldimist
0 postitust
104 kommentaari
Viimased kommentaarid

No nii, tänase uudise põhjal on meile Tansaaniast üks reisija sisse toonud LAV-i viiruse tüve. Loodame, et see on üksikjuhtum ja sellele saadakse piir peale. Kui ei, siis oleme peagi veel suurema s-ta sees kui senini.. :(

Kaisa, aga kuidas sa sinna Balile sisse saad? Minu teada on nad turismile suletud veel?

Interneti saadavus hotellides on üldiselt olemas, aga mōnes kohas vōib olla vaid hotelli fuajees, seega pead veenduma, et see ikka tuppa ka leviks.

Mina loeks booking.com lehel hotelli tutvustusi ja ka arvustusi...

Odavamas hotellis Interneti kiirus aga vōib olla üsna nigel, seega pead olema valmis selleks. 

Muidugi alati saad osta kohaliku sim-kaardi ja kasutada oma internetti seal kus tahad. See peaks olema kōige kindlam variant. Ei pea majutust valima interneti saadavuse järgi :)

3 kuud tühja monoloogi Aegeaniga - ei vastust, ei raha.

Avaldus pangale kaardimakse tühistuseks , kuna teenust ei ole  ju osutatud - 2 kuud ja raha arvel tagasi.

Vaadates seda mis maailmas toimub vōib ilmselt südamerahu nimel öelda, et sel talvel midagi paremaks ei lähe, pigem ikka hullemaks.  Ega see “teine laine” mingi väljamōeldis ei ole.

TomC - kus häid Bali lennupakkumisi leiab?

Aastavahetuse ajal peaks seal olema juba vihmahooaeg, mis enamasti küll öösiti, aga ka päevasel ajal ootamatuid tunniseid vihmavalanguid tähendab. Ongi ōhk värskem ja loodus rohelisem :)

Sain samuti neilt kirja, et augusti lend on tühistatud. Kas muutke kuupäevi vōi esitage vautsheri taotlus.  Kuna nad siit ei lenda ja ei tea ka kuna lendama hakkavad, kas järgmine aasta üldse lendavad? - siis ei julge kumbagi nende pakutud varianti vastu vōtta.  Kust kaudu aga neilt raha tagasi nōuda saab? Veebis sellist kohta ei paista olevat. Vaid emaili teel?

Ja kas keegi on proovinud oma panga kaudu krediitkaadimakse tühistust nōuda?

www.cheapvietnamvisaonline.com sain approval letteri järgmisel päeval.  6USD inimene.ilma selleta lennule ei lasta.võid tellida ka mitu approval letterit - ma tegin endale nii ühekordse kui mitmekordse, kuna ei suutnud otsustada, kas käime korraks ka teisel maal või mitte..

head puhkust! siin Teile üks hea booking.com sooduskood:https://www.booking.com/s/96_8/3673c382

http://m.delfi.ee/article.php?id=73386269

Ainult turvalisemaks läheb seal murjamite maal.. Talvitun parem Viljandis.

Jakartast lahkudes mingit lennujaama maksu (maalt lahkumise tasu) ei olnudki...

Eks Veigo ja temasugused on siin palju "head" eeskuju andnud, kes iga nende arvates valesti püstatatud küsimuse peale kohe sarkastilist huumorinurka looma hakkavad. Ise rahul ja teised, kes iseloomult nõrgad, kohe agaralt järgi ahvimas... Just nagu koolikiusamine trip.ee stiilis.

"kus on täna turvaline?" - see on juba mõtetu retoorika.

Nile Delta - "rahuneb" - s.t. hetkel käivitatud rahvusvahliste meetmetega tekitatakse Egiptusesse uus tolmukord, mis Novatuursi sarireisijatele tekitab illusiooni, et kõik on Egiptuses jälle jube turvaline. - s.t. pomme lennukisse sokutada on taaskord palju raskem.

Kogu selle araabiapärase segaduse kõrval paneb imestama see, et kuidas on Egiptuses suudetud ära hoida ISISe rünnakuid, nagu toimus suvel Tuneesias - piisab ju ühest hullust, kes automaadiga hotelli või hotelliranda kargab ja tulistama kukub.

Seega tänan, ei. Egiptus ja seal lähedal asuvad riigid - ka tasuta mitte!

No positiivsest küljest vaadatuna - hea et see jama 1 kuu enne reisi on. Kõik võib veel maha rahuneda. Oleks 1 nädal enne reisi, ma kannaks selle raha maha.. Reisikindlustus on ikka tehtud?

tk91: Need 224 inimest, kes lennukisse istusid, et koju lennata, kogesid samuti, et "kõik on jube turvaline", kuniks õhus tükkideks lendasid!

Lennu ohutus on üks teema, Egiptus ja teised Lähis-Ida riigid aga hoopis midagi muud!

Aga fakt on, et seal maal asjad juhtuvad ja eitada seda ei saa ega tohigi. Egiptuses puhkamine on teadlikult võetud risk!

Marilinh: reisikinldustus tee kohe kindlasti! Ja kindlasti mitte 1 päev enne reisi, vaid kohe täna. Mul on näiteks Seesamiga vaid väga positiivsed kogemused.

Olukord muutub päevadega, seega puhkuse ajaks võib kõik OK olla. :) Loodame! Vähemasti Hurgada ei ole hetkel otseselt kõrge riskiga sihtpunkt.

RainerF: See on ju lihtne naiselik loogika - kui ema tuli elusalt tagasi, on kõik turvaline. Kui 224 inimest lennukiga surma sai - on ainult juhus, mis minuga kunagi ei juhtu. (emaga ju ei juhtunud!)

:)

See paaditripp on ju täielik turistilõks ja minu kogemuse järgi täielik jama.

Eelmine nädal Jakarta kaudu maalt lahkudes raha ei küsitud. Euro kurss oli keskmiselt 14500-14800 ruupiat euro eest.

Eneserahustuseks hea jutt küll..

Tii - balil on pluss 30-32 kraadi ja päike. Vihma mitte tilkagi.