Lillelaps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

To Laura. Mina lendan ka 08.10.17 ja piletid samuti jaanuarist. Kahjuks meie juurde ei maksnud, seega kui lennuk läheb, tuleb ka minna. Hetkel veel plaane muutma pole hakanud, sest aega veel on. Olen vaikselt plaan B mõelnud aga mitte midagi kindlat. See nädal jälgime infot, mida Indoneesia välja annab ja hiljemalt esmaspäeval otsustame, mida teha. Kui oli 2015 mais Indoneesias, siis peale sealt ära tulekut hakkas Lombokil vulkaan tegutsema. Siis vist oli rahvas suht pikalt tuhapilve tõttu kinni seal. Seega jah, ei tahaks tuhapilve tõttu küll seal olla. Kuulsin eile , et hetkel on pandud valmis varu lennuväljad, et turiste ära tuua. Seega loodame paremat, et asi laheneb ja kui keegi Balil olijatest viitsib vahel kirjutada, kuidas seal lood, oleks tore

To Millamann. Loodan ka, et olukord paraneb. Ehk kohtume Ubudis :). Mõnusat reisi.

Piletid ostetud jaanuaris 2017, seega väga ammu. Olen ennegi okt-s Aasias käinud ja siianion kõik õnneks läinud. Pole hullu vihma perioodi ega muid loodusõnnetusi olnud.

To Millamann Tänase hommikuse seisuga on ka Eesti meedia juba Bali kohta infot jaganud. Ise lendan Balile 08.10.17 (reis vähemalt on ostetud). Jagage mida plaanite teha, sest vaatasin just, et mina oma lennupileteid tühistada ei saa. Seega kui olukord ei muutu 2 nädala jooksul, siis pean lootma kindlustusfirmale.

NB! Kes Balil palun jagage vahel infot, kuidas Balil seis ja kuidas lennuliiklus toimib?

Nüüd mais ei pidanud viisa jaoks mingit vormi täitma. Natukene segadust tekitas see, et kõige pealt pidid raha maksma ja siis minema saadud paberiga järgmisse järjekorda kus pidid paberi loovutama ja passi andma ning siis antigi viisa kätte, mida kontrolliti 20m pärast. Küll aga tuli ära täita tollideklar, mille blankett anti juba lennukis ja täidetud blanketi andsid tollikontrollis ära, kus sellel heideti väga põgus pilk.