hulltunnel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

6 meeldimist
12 postitust
57 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub jah kõige lihtsam onlinest tellida.Igaksjuhuks uurin, et kui vahepeal plaanis Kambodžasse reisida, siis peaks võtma Multiple Entry? Isegi kui mööda maismaad?

Ok, sain nüüd aru, et on kaks erinevat võimalust ja et approval letteriga eraldi viisat ootama/tellima ei pea enne kui lennujaamas. Ehk siis julgen viimase hetke pileteid osta. Igaksjuhuks siiski uurin ka viisa tellimise kohta enne reisi. Kes seda viimati teinud, kaua aega võttis?

Keegi veel viimasel ajal teinud? Mis ajaga peab arvestama? 

Kust te leiate odavaid pileteid Manila-Puerto Princesa? Olen vaadanud läbi Momondo, Cebu, AirAsia, Philippine Airlines. Igalpool 60€/ots. Soovingi osta OneWay. Kas ma lihtsalt hiljaks jäänud? Plaanin lennata 15 või 16 november. Loen siit jutte, et 20€/edasitagasi ja loodan ka selliseid leida.

Tänud!

Mina sain nüüd piletid korda. Ostsin läbi flightfinderi ja olen igapäev neile mitu meili saatnud. Lõpuks nad helistasid mulle täna ja saatsid ka uued piletid. Muidugi mu lend läheb ka juba see reede. Arvatavasti tegutsevad selles järiekorras kellel kõige kiirem. Kuupäev ja kellaaeg ja kõik jäi samaks.

Kas kellelgi läbi flightfinder.fi ostetud piletitega ka juba selgust? Kas keegi on flightfiner.fi telefoni teel kätte saanud? Kui on siis mis numbrilt? Kui mul on flightfinderist ostetud piletid ja vedajaks KLM, kas siis näen KLMi lehelt ka kuidagi enda pileteid? Hetkel ei leia sellist kohta

Millise majutuse leidsid siis ja kuidas rahule jäid? Mis veel nägid?

FCPXiga aga saab peaaegu sama edukalt, kuid kindlasti kiiremalt kokku sellise ka gopro studioga.

Curacaole läksime lennukiga ja kokku reisisime 2 nädalat.

Tänan heade sõnade eest! Enamasti filmisin gopro3+ black editioniga. Natukene ka iphone 4s kasutatud.

Eelmise aasta sügisel nautisime puhkust marsuudil Miami-Florida Keys-Curacao. Puhkus oli ülimalt mõnus. Tegin reisist ka video. Võibolla saab keegi sellest hoogu, et reisile minna või ideid mida külastada.

Ei ole varem teemaparkides käinud. Ööbima orlandosse ei tahaks jääda kuna ööbimised juba miamis bronntiud. Vaatasin google mapsist et Tampasse sõidab isegi kauem kui Orlandosse. On see nii? Tampa Busch Gardeni pilet tundub palju odavam jällegist.

Meil minek Miamisse ja juba terveaeg seal ööbimised broneeritud. Samas Orlando teemapargid tunduvad väga ahvatlevad. Kas ühepäevane trip sinna rendiautoga on väärtmõte või läheb enamus aega autosõidu peale? Ja liigapalju raha kütusele? Ja mis parki siis soovitaks? Lapsi pole, lihtsalt sooviks sõita mingi ülisuure ameerika raudteega või mingis jõhkras veepargis päeva veeta.

Tänud!

Olen uurinud ka kohalike firmasid kuid budget tundub siiski kõige odavam. Kes käinud kas oskate öelda kui saan tagastada autot alates 6:30st kas jõuan ilusti 8le lennule?

Imelik veel, et on eraldi selline leht nagu www.curacao-budgetcar.com ja seal on hoopis teine info. Esiteks auto hind tuleb kallim. Teiseks näitab, et on avatud 6:30st kuni 22:30ni(erinevalt budget.com is kus näitas et 7:00 - 23:00). Mõelams kohas valisin lennujaama võtmiseks ja ära andmiseks. Igastahes jääks nüüd enne lendu mul 1,5h aega. Kas sellega jõuab ilusti või ikkagi riski värk? Teiseks jällegi auto võtmiseks on mul aint 50min aega. Kas selle ajaga jõuan lennukist välja ja veel auto renti? Pärast olen seal öösel pole autot ega midagi. Oleks teadnud et seal pole 24h lennuka autorent poleks selliseid kellaaegasid lendudele valinudki.

Kas seal kaardiga siis eriti maksta ei saa?

Hakkasin uurima autorenti ja alguses ei leidnud üldse vabasid autosid kui sain aru, et asi oli kellaajas. Soovi oli alguses auto tagastada hommikul kell 6 kuna lend läheb kell 8. Aga lennuka autorent tehakse lahti alles kell 7. Kes on käinud äkki oskab öelda kas võimalik kui tagastan auto kell 7 et siis jõuan veel 8sele lennule? Ja netist broneerides alati ainuke valik et saabki lennujaamast auto rentida. Aga kuskilt nagu lugesin et kesklinnast saab ka. Kas keegi teab selle kohta midagi?

Aga kuhu piirkonda valida hotelli? Tundub, et saar nii väike ja vahetpole kus oled kui rendiauto olemas. Saab kiirelt igalepoole sõita. Või kuidas kohalkäinutele tundub?

Tore kui meeldis. Loo nimi Panini Puakea. Esitaja Israel Kamakawiwo'ole.

kalvin kui tuba tahad üürida siis https://www.airbnb.com/ väga hea leht ise kasutasin koguaeg