Assula

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi


4 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari

Viimased kommentaarid

Tere! Minul nii lihtsalt viisa saamine ei läinud. Esimesel korral paluti lisada täpne reisiplaan ja kuna soovisin minna massaazi edasi õppima, siis ka kursuste kava. Üldse küsiti, miks ma viisat taotlen ja ESTA ga ei lähe. Varem käisin korra ESTA ga. Järgmiseks intervjuuks oli olemas kursuste plaan ja sain ka USAst praktika pakkumise. Kursuste kohta öeldi, et tunde nädala kohta on liiga palju ja tuleb student visat taotleda, praktikat ei tohi USA s samuti ilma tööviisata teha. Mina neid nüansse ei teadnud. USAs on iga liigutuse jaoks olemas advokaat, kes teab seadusi ja aitab paberid korda ajada.
Kuna sain eitava vastuse viisale, ei saa ka ESTA-t taotleda. Kas kellelgi on kogemust peale viisast keeldumist teistkordse taotlusega? Kas Eestis on mõni inimene, kes vestluseks vajalikud paberid- info ettevalmistaks?

Tere! Rändasin kevadel kuu mööda Mehhikot ja nüüd olen olnud siin (kaasarvatud väike põige Guatemalasse) üle 3 kuu. Üürisin kuu elamist Tulumis ja nüüd on kuuks Playa del Carmenis stuudio üüritud. Kui on küsimusi, siis palun kirjutage ja hea oleks ka mõne eestlasega kokku saada, seni pole ma ühtegi kohanud.
Teadmiseks Mehhiko turismimaksu kohta (300 peesot), kui te saabute siia lennates, siis see maks sisaldub lennupiletihinnas. Palun hoidke alles arve- pilet, millel on see tekstina välja toodud. Väljudes Mehhikost kas Beliz`i või Guatemalasse, ei pea te seda maksu uuesti maksma. Piiril ei seleta teile seda mitte keegi ja kästakse passid ning raha valmis panna. Kui sul on tõestav paber maksmisega, siis seda ei pea rohkem maksma!
Siis aga, kui tuled näiteks Guatemalast tagasi Mehhikosse bussiga, pead turismimaksu tasuma Mehhikost lahkudes.

Mehhikos on väga populaarne airbnb ja paljud "onnid " on ka seal, kindlasti soovitan vaadata.

Tere! Olen hetkel Tulumis olnud pea 3 nädalat ja olen veel paar nädalat. Cabanad on kõik olemas, aga enne jõule algab "kõrghooaeg" ja saadavuse kohta ei oska öelda. Siin kõik üritavad jõulude ja uue aasta ajal teenida. Hooaeg jätkub peale aastavahetust ja turiste tuleb aina juurde. Hinnad on muidugi "Hotel zone`s" märksa kallimad kui linnas. Linnast saab randa "collectivoga", mis käivad päris tihti ja maksab 15 peesot. Tulumis on väga populaarne jalgrattaga ringi liikuda ja laenutusi on palju. "Hotel zone" on väga pikk ja seljakott seljas on seal küllaltki raske majutust otsida, võimalus on muidugi ka taksoga seda teha. Isa elan linnas ka "onni" tüüpi kohas ja üürisin selle kuuks. Kui on veel küsimusi, siis andke teada.

Fort Lauderdale on v6ga ilus koht suvitamiseks ja tegevust j6tkub ka. Deerfield on v6ga v6ike kohake. Korterite kohta ei oska oelda, sest siin on k6rghooaeg ja koik Kanadalased on pohjast sooja tulnud ja hinnad on ka kindlasti korgemad.

Kes on tulemas Tez touriga suvel Hurghadasse kirjutage kajalt71(ätt)gmail .com.Olen Hurghadas