hullmill

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

4 meeldimist
5 postitust
27 kommentaari
Viimased kommentaarid

@kuningasKuidas on kievi elu ja melu ? Mis maksab Tserno tuur ja kust bronnisid.Millised on kütuse hinnad ja mis teed mööda liigud odessasse ?Plaanin minna augustis Ukrainasse.... Mis oleks selline mõistlik ööbimine ukrainas ja selle hind.. milliseks kujunevad transpordi kulud ?

Kui soe on soe hetkel seal ?? Vesi on meres ujutav ?? Kuna turiste pole siis on meeletu nöörimine ka turistile ?

Mis Kero kämpis hinnad on ? ja kus plaanite hiljem peatuda ? Plaanin ise minna 28/29 juuli ja mõtlen kas otsida ööbimine seal või siis bookida ikka mõni korter linnas ette.

Plaan Esmaspäeva hommikul 5-6 sõita Tallinn - Split Kas ja mis teed valida Tallinn-Kaunas-Bialystoc-Varssav-Ostrava-Brno-Viin-Zagreb-Split või oleks kellelgi head ja rahulikku alternatiivi pakkuda Ja kus oleks mõistlik teha ööbimine ?

Minul oleks huvi osta pilet kellegi autosse Tallinn - Horvaatia - Tallinn augustis Reisiks lapsega koos (7a) ja oman ka juhilube. Muidugi võiks lennata ja see oleks kiirem... aga auto jagamine muudaks seda sõitu ka teistele odavamaks :)

Kuidas on hurghadas ilmad ja mis webi lehte sealse ilma asjus jälgida. Kas merevesi on ujutav ?

Vaadates lastminute.ee pakkumisi tekib küsimus kas neis alla 300€ hotelle kannatab külastada ka ?

Kui juhtub üle jääma siis oleks ka huvi

Oskab keegi pakkuda ka peresõbralikku majutust sealkandis ? ,

Kuidas olukord hetkel 2015 suvel?

Mis piletid maksavad sinna hevize mudajärve ?

Puhuks teemale uuesti tule alla.... Kuidas on hetkel Horvaatias telkimine ja nn. odavama otsa ööbimised. Olen mitu korda käinud sõpradega Horvaatias puhkamas ja siis ööbinud hostelid/apartmendid. Hetkel aga plaan minna perega ja siis tekkinud ka küsimus.. Kas apartment või telkimine/kämping stiilis majutus odavam? kuna meid on kokku 5 inimest(2T+3Last) siis pole vist lihtne öömaja leida

Oskab keegi sinnakanti ka majutust soovitada (5 inimest millest 3 last)

Splitis kannatab vesi juba ujuda ??? Kuidas turistimassida on Splitis hetkel ? Mina ise jumaldas Splitti... mõnus. kodune ja hubane.

Mina isiklikult olen sõittnud kella 4 ajal Tallinnast ära ja siis saanud kenasti ka Riia ringist üle. (ise läbi Bilastoki ei soovita sõita 99% on seal rekka rekkas kinni) Varssavis leidnud keana hosteli kus magada ja siis läbi Ostrava, Prno,Brati...Budasse.

kust te reise vaatate..? lastminit.ee? Ja ma pole ema vaid isa.. aga kuna ma olen üksikisa siis see emadega hotell oleks küll tore :)

Et siis peaks reisima enne 14 märtsi

Kuidas ilm märtsi lõpus ?? Ujuda kannatab juba ?

35 euri ööpäev või siis nägu ??? Hei kas pesumasin oli korteris

TO: Carin Kust te selle korteri kuulutuse/kontakti saite? Mitme inimese korter on ja mis maksab ?? Kui on pilte korterist siis neid oleks ka huvitav näha + kontakti

Tänud ja head puhkust

Veel loetud päevad ja sõidan ise ka Horvaatiasse puhkama :) Viimati peatusime Blue hosteli käsutuses olnud apartmendis mis kenasti vanalinna serval. Kuidas hetkel ilmad splitis on ?? Ja kas Splitist edasi jääb ka miskit põnevat linna veel ??

mis on majutuse hinnad Horvaatia saartel ?? Rab ja Krk saarel ??

Oleneb suuresti sõiduvahendist ja sellest kas soovid kütust kokku hoida või pole see eriti mureks.. Kui mina mõne väiksema diiselmootoriga sõiduautoga sõidaks siis vuraks E77 pealt otse...kui meeldib kiirus ja kokkuhoid pole oluline siis läbi Lodzi kuna seal kiirtee.