mugavmees

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kirjutaksin siis kiiresti ka tagasi marsruudist läbi Serbia. Lühidalt kokku võttes ei tasu seda teed sõita. Reisi pikkus ca 500 km pikem. Kiirteesid saab sõita aga mitte niipalju, et aja tagasi sõidaks. Sofia ringtee ehitusjärgus. Ajakulu päris suur. Belgradist tuleb läbi sõita, sest ringteed lihtsalt ei ole.Kuivõrd Serbia ei ole EL-i riik, tuleb arvestada piiriületusel aja kuluga. Endal läks kokku ca 1,5 h. Smauti on kulu suurem nii kütusekulu kui ka teemaksude osas. Serbias teemaksudele 13,5€ ja 1/3 kiirteest remondis! Ungaris kiirteemaks 9€. Sloveenia nurgast sõitsin läbi väikest teed ilma maksu maksmata. Tsehhis teemaks 250 kohalikku krooni. Poolas teeremont Lodzist Varssavini 83 kilomeetrit. Igatahes seda kaudu enam kunagi Bulgaariasse ei sõida.
kaalusin ka läbi Ukraina sõitu, kuid selle vastu olid järgmised argumendid: 1. Piiril kuluv aeg - võit ca 200 km. Kui sisse ja välja sõites kulub aega enam kui 3h ei ole mõtet sõita. 2. Teede olukord - kuuldavasti suht halvas olukorras. 3. Rahamaias politsei - välismaalastelt pidid kalõmmi korjama ka ilma igasugu rikkumisteta. 4. Ukrainas ei kehti minu autol Kasko kindlustus.

  1. ja 3. põhjus on ainult kuulujutu tasemel. Kui kellelgi on täpsemaid andmeid paluks kommeteerida.

Plaan juulis autoga Sunny Beachile minna,kas Rumeenia on vahepeal eurorahadega sõidetavamaks tehtud või peaks ikka läbi Belgradi minema?