Marchell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime Kiievisse Euro finaalile ja otsustasime ka sealt läbi käia, Kiievist oli alla 100 km piiri poole. Päris linna Eesti sõidukiga sisse ei saa, kuid kohaliku rahvaga võib kokku leppida, et teid läbi kontrollpunkte läbi lastakse. :)

Tere kõigile

Kuna teema on väga pikk, siis ei jõua õiget vastust leida. Olukord on selline, et lendame Taisse läbi Venemaa. Teadaolevalt VF kodanikele ei ole Taisse pääsemiseks viisat vaja. Kas Taisse saabumisel on võimalik lennujaamas kohapeal viisa ära vormistada? Palju see läheb maksma? Jagage oma kogemust!

Tänud vastuste eest. Nõustun sellega, et kohale tuleb minna varem ja järgmine kord kindlasti nii ka teeme. Minu põhisõnum oli see, et vaatamata avatud väravatele lennuki peale pääsemiks meid sinna ei lastud, pagas oleks jäänud lennujaama ja sellele tuleksid järgi sõbrad, kelle juures viibimise Pariisis, aga need kõik on mõted tagantjärgi, tol hetkel siiralt uskusime, et Ryanairi esindajad ikkagi tulevad vastu.

Kissable, see töötaja ei võinud tulla värast, lõpetades boardingu, kuna alates meie saabumist lennujaama oli ta kogu aeg turvakontrolli väravate juures (ka sel ajal, kui pääs lennukile oli veel ametlikult 20 minutit lahti). Siin on pigem asjaolude kokkulangevus, sest ka Pariisi bussijaamas bussi peale olid pikad järjekorrad ja oma bussi peale, mis viis Pariisist lennujaama just selle lennuki peale (bussi peal oli A4 formaadis teade, et OSLOsse), me ka ei mahtunud suure hulka inimeste tõttu, keda lubati bussi sõltumata nende sihtkohast. Pärast seda juba kuulsin, kuidas kassapidaja hakkas nõudma enne bussi peale piletite väljastamist Boarding passid, et vastavalt ajakavale inimesi busside peale suunata.

Meil olid vaid piletid ja makstud pagas.

Jah, kõik vajalikud numbrid olid sisestatud. Aga õnneks asi lahenes ära edukalt, proovisin hilja õhtul ja sain broneeringud tehtud ja kinnitused tulid meili peale, küll aga ei ole veel raha arve pealt maha võetud.

Sisestades lennupäeva, meiliaadressi ja lennujaama tuleb vastuseks järgmine teade: The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again.

Saan aru, et ta püüab öelda, et ma sisestasin midagi valesti, aga sisestatud olid samad andmed, mis ka piletite broneerimisel.

Pangast öeldi, et nende poole pöörduvad tihti kliendid Ryanairi pärast ning enamus probleeme leiab lahendust tänu sellele, et inimesed püüavad korduvalt pileteid osta ja lõpuks see ka õnnestub. Mina proovisin täna 10-15 korda ja alati on sama probleem üleval.

Helistasin praegu panka ja sealt tuli vastuseks, et rah. vahendid ja limiit lubavad ostu sooritada. Ryanair paneb vastuseks järgmiselt:

YOUR PAYMENT HAS DECLINED

Please note, as your payment was not successfully authorised your Reservation has NOT been completed. Please go back to the previous page to ensure that the information you entered was correct. Alternatively, please try another card.

Thank you.

Proovingi järgi terve päev läbi, asi selles, et mul ei ole seda Reservation numbrit, millega saaks My Bookings-i alt vaadata oma broneeringuid. Ühesõnaga asi on nii, et Ryanair laseb reis ja kohti valida, aga edasi ei liigu..

Kaardiandmed on korras ja kaart kehtib järgmise aastani, limiit on tunduvalt suurem, kui piletite maksmus. Jagage infi, kuidas teil käis Ryanairi piletite ostmine, kui kiiresti tuleb broneeringu kinnitus meili peale ja kui kiiresti võetakse raha arvelt maha.

Ryanair'i piletite broneerimine

Tere kõigile!

Selline situatsioon on, et püüan Ryanairi kaudu osta piletid Tallinnast Norra (Oslo) ning broneerimislehel täitsin kõik punktid ära (krediitkaardi nr, aadressid jne), kuid broneeringu kinnitamisele vajutades kirjutab ryanair vastu, et minu broneering on tagasi lükatud ja raha maha ei võeta.

Proovisin broneerida pileteid mitu korda järjest ühe ja sama e-posti aadressile.

Kes oskab siin aidata, kuidas peaks toimima ja kas broneerimise kinnitused meili peale tulevad kiiresti võib peab neid mitu päeva ootama?

sõitsmine Poolast sisse ja läbi L'vov ja Ternipol'i läksime Rumeenia suunas. Teed on 3-, kuna ka maantel tihti tulevad ette suured teeaugud, samas linnades on veel palju munakiviteid, kus sõit üle 30 km/t on esisillale enesetapp. Linnadest väljas on küll asfalteeritud igal pool, kuid need parandused, mis eelmisel aastal olid tehtud, paistab, et enam vastu ei pea

P.s. ainuke hea asi Ukrainas - küte. Saime 800 krooniga täidetud 75-liitriline paak.