nonna25

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ära reisi kunagi Viru Reisidega

Käisin nädalavahetusel koos 65 reisikaaslasega ST. Peterburi reisil ja tahan jagada oma muljeid, et hoiatada kõiki Viru Reisidega reisimise eest.

Sekeldused algasid juba umbes 2 tundi peale bussi peale istumist, mil tekkisid esimesed rikked bussil. Kogu reisi vältel saatsid meid pidevad seisakud, millest tulenevalt jäime pidevalt igale poole hiljaks, näiteks Ermitaaži jõudsime just siis, kui kassa suleti.

Väga paljude vaatamisväärsuste või muuseumide juurde me üldse ei jõudnudki, mistõttu jäi umbes pool programmist nö saamata.

Osad sekeldused puudutasid aga juba reisikorraldaja tegemata tööd: 1.-sse sihtkohta Peterhofi (kuhu pidime jõudma avapidustuste ajaks) jõudsime just siis, kui pidustused olid läbi saanud.

Tsarskoje Selosse minema hakates selgus, et sel päeval on seal asuv Katariina loss ja merevaigutuba suletud (millist fakti reisikorraldaja peaks kontrollima).

Seega, kui soovite ilusat reisi ja kasvõi midagigi näha, siis valige kindlasti mingi teine reisikorraldaja, aga mitte Viru Reisid.