KärtK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Suur tänu vastajatele!

Süstid käes ja ka muud ettevalmistused tehtud - loodetavasti ka viisa passis (viimase saan näppu alles õhtul)!
Õnneks (või kahjuks - eks hiljem selgub) on meid võõrustav firma niivõrd ülihoolitsev, et tõepoolest on auto koos autojuhi/assistendiga (kes pidi minu eest kõik formaalsused korda ajama)lennujaamas vastas ja hotell'gi mulleära broneeritud. Hetkel tundub, et olukord on "ojast-allikasse" ning minu sealolek igapäevaselt ette-taha nii ära planeeritud ja organiseeritud ja see nö. tõeline New Delhi jääb seekord nägemata. Arvata võib, et viiakse mind vaatama vaid neid ilusaid asju (ega ise ju ka Tallinnas oma külalisi kohe Kopli-liinidele (andku sealsed elanikud mulle see andeks) vaatama ei vii. Aga seda enam põhjusi siis hiljem omal käel ja juba seljakotiga tagasi minna!

Tänud veelkord!

  • Kärt

Tere,

Juulis ootab ees pea nädalane tööreis New Delhisse. Kahjuks pean siit Eestist minema üksi ja kolleegidega kohtun alles kohapeal.
Lugenud ja surfanud siin Trip-s nüüd viimased paar päeva ja üksjagu targemaks saanud - osad postitused on muidugi ka korralikult ära ehmatanud (teemad a'la üksinda reisivate naiste grupiviisilised vägistamised ametivõimude poolt kuna Lääne naised ju nagunii ise tahavad jne...) aga õnneks valdav enamus on siiski riigist hulka positiivsema mulje jätnud ja huvi India kui sellise vastu vägagi alles :)!
Siiski otsin veel juurde sellist infot nagu:
Mille järgi valida lennujaamas "korralikku" taksofirmat, et saaks otse ja ausalt soovitud sihtkohta?
Kui palju võiks olla mõistlik hind lennujaamast kesklinna ja kaua sõit võiks orienteeruvalt kesta?
Millised on kaardimakse võimalused New Delhis, ehk kas seda saab kasutada (nt. taksos) või oleks pigem mõistlik enam-vähem kogu vaja minev summa sulas kaasa võtta ja kaardimakseid vältida?
Millist riietust oleks tark kanda Indias naisterahval et võimalikult ontlik ja vähe tähelepanu äratav välja näha?
Kas on kultuurilisi soovitusi mida oma käitumises/tegudes Indias vältida. Nii vabal ajal kui ka ärikohtumisel olles? Ja ka vastupidi, kuidas olla võimalikult viisakas :)

Osa neist küsimustest saadan kindlasti ka ettevõttele keda külastame aga ehk tuleb ka siit kasulikke kommentaare.

Parimat,
Kärt