eda antik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Elades Ungaris juba 14 aastat, ei soovitaks küll Balatoni ááres rohkem kui 2 páeva veeta.Esiteks on sealne vesi sogane,elamine(söök,jook,majutus)kallis ning purjus saksa turiste táis.Ise olime perega seal 5-6 aastat tagasi ja enam minna ei soovi. Kuigi, kellele selline retrohőnguline atmosfáár peale láheb,siis táitsa ok.Ungaris on nii nii palju paremaid kohti, kuhu minna, nt. koopabasseinid termaalvetega Miskolcis. Elamus kohe kindlasti,samas on seal ka hásti vinge bobirada,100 meetrit basseinidest. Kindlasti tasub külastada Egeri linna, ka siin on raviveed. Ise elame 10 km Egerist ja saame alati köiki kaasmaalasi aidata nii majutuse leidmise kui ka toitlustamisega.
minu emaili aadress on eeliinaa@hot.ee

Muusemide ja losside kohapealt ma ei ole väga pädev. Ise elan juba 12 aastat Ungaris Egeri lähedal Noszvaj külas. Meil abikaasaga on sepikoda ja veinikelder. Kõigile siia maale tulijatele soovitan soojalt mõnda külla vähemalt nädalaks parkima jääda ja sealt siis lühemaid vöi pikemaid reise ette vötta. Külades öömajad umbes 10 euri nägu/öö. Köik eestlased, kes seni meie juures on käinud, on väga rahul olnud. Köik asjast huvitatud võivad kirjutada aadressil eeliinaa@hot.ee

Kuna trip.ee juhtus neid eestlasi külastama ja autor lubas pühalikult edaspidi jälgida kõiki postitusreegleid, siis on parandatud ka kõik õigekirjavead ja postitus on avalikkusele nähtav.