nemka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Viimasel kahel aastavahetusel oleme sealkandis olnud. Ilm sõltub piirkonnast, kus olla. Mõlemal aastal rendikaga ringi sõites on põhjaosas olnud aastavahetuse paiku sajune ja tuuline. Lõunas, Maspalomase ja Puerto Rico kandis aga meie mõistes ideaalne Eestimaa suve ilm. PS. kaubanduskeskuses ja muidu rahvarohkes kohas hoia rahakott ja dokumendid luku taga ... Eesti aukonsul on väga abivalmis ja mõistev, kuid dokumentide varguse puhul politseist tõendi saamine võib kujuneda väga vaevaliseks

Jah, politsei trahvid tuleks kindlasti ära maksta, kui edaspidi veel sellesse riiki tahaks sattuda. Rendikatega saadud trahvid liiguvad krediitkaardilt, see info tuleb kirjalikult või meililt. Nn. MuPo trahvid käivad vististi läbi Londonis oleva firma, nendega on asi lihtsam: kuus aastat tagasi Bergeni sissesõdu maksu kohta vaatasin, et vaataks kuidas asjad toimivad, kui suht ebamugavalt makstav maks maksmata. Siiani vaikus. Norras sama autoga korduvalt käidud ja ka sealse politsei andmebaasist rutiinse kontrolli käigus kontrollitud. Ikka ei midagi. Sama ilmselt minu varasema kommentaariga seonduvalt.

Täna hommikul saabusime perega autoga Krk saarelt Eestisse tagasi. Laupäeva õhtune "pudelikael" Zagrebist Sloveeniasse jättis sõidugraafikusse jälje: 4 tunniga 11 km, seetõttu pidime loobuma ööbimisest Tšehhis ja tulime jutiga koju. Päris karm, kuid aeg sundis. Aga Horvaatia on imeline! Aasta pärast jälle, kaks ei jää kolmandata. Tee on norm., suuremad seisakud remondi tõttu Lätis.

Neli aastat tagasi leidsin ka Budapestis klaasipuhasti vahelt punases kilekotikeses ungarikeelse trahvikirja. Põhjuseks oli minu ungari keele mitteoskamine, kuna märgi lisatahvlil olevast tekstist ei saanud aru. Jätsin maksmata, senini nende poolt vaikus.