copsik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 1 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Mõtlen nüüd erinevaid variante ja selge on see, et kui ma tahan selle rahaga toime tulla siis ei ole Euroopasse jäämine minu jaoks võimalik.

Hispaania->Gibraltar->Maroko on suhteliselt hea plaan aga ütleme 7 kuud ainult Marokos veeta on ka natuke üksluine seega, kui see suund valida, siis peaks vast natuke teistesse Aafrika riikidesse ka piiluma.
Millised oleksid teie soovitused? Kus saaks mõistlikult viisat ja ei oleks hetkel kodusõda käsil, et ma peaks oma elu pärast muretsema.

Teine variant ehk siis kagu-aasia kõlab ka väga ahvatlevalt, aga sellega on see probleem, et sinna saamine on kas kallis või siis keeruline.
Lennupiletid on selgelt väljaspool minu hinnaklassi, seega jääb võimalus ainult maadmööda liikuda.
Lugesin siin foorumis erinevaid teemasid, kus arutati läbi Venemaa ja Hiina minekut rongiga aga väga ühest vastust hinna kohta ma sealt ikka ei leidnud. Kui ühe otsa rongipiletid maksaksid kokku paar tuhat, siis sellega tuleks vast toime, aga palju rohkem ma ka ei taha transpordi eest maksta, kuna mul vaja ka 8 kuud süüa. Mis tee arvate kas selline hind oleks kuidagi reaalne? Kuidas veel odavalt kagu-aasiasse saada?

Kõik arvamused on teretulnud! :)