dmc

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Itaalias on parkimine üldiselt üsna lihtne...Firenzes toimus parkimine järgmiselt - kõik sinise joonega märgistatud parkimiskohad on tasulised. Meie hotelli ees (River Hotel) maksis parkimine esimene tund - 1 eur, teised tunnid 2 euri. Tasulise parkimise aeg on kella 8.00-20.00.
Roomas parkisime umbes 350 meetrit Colosseumist ja parkimine oli tasuline alates 8.00 - 23.00. Ja maksis kõigest 1 eur tund.
Hetkel peatume väikses linnas Luccas ja meie apartmendi omanik rääkis, et üldiselt on parkimine tasuline kellaajal: 08.00-20.00. Väljaspool seda on parkimine tasuta!
Ja mis puudutab veel Veneetsiat siis ei maksa kohe esimesse parkimismajja sisse minna, vaid võib julgelt linna pool olevasse parklasse minna...seal on pidevalt elav järjekord, meil võttis ootamise aega umbes 15-20 minutit. Ja nagu eelnevatest kommentaaridest lugeda, sai väga soodsa hinnaga hakkama!

Tere, eelmisel nädalal parkisin Veneetsias ja polnud midagi väga hullu. Olime perega linnas umbes 4 h ja parkimine maksis 9 eur. Parkimismaja asus kohe peale silda, natuke linna sisse ja paremale (tee peal olid parkimistähised olemas). Soovitaks eelkõige õhtul Veneetsiasse minna, väga kena:)