trip-krainetrip-ukraine-dark

mondrai

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

50 meeldimist
2 postitust
193 kommentaari
Viimased kommentaarid

marpa33

Seda, kuidas toimub praegu sisenemine Gruusiasse ei tea. Läti peale ankeedi, midagi muud ei nõudnud.

Lennukis pidi kogu lennu vältel maski kandma, stjuardessid jälgisid seda ja tegid pidevalt reisijatele märkusi, kellel nina või suu maskist väljas. Kuidas toimus joomine/söömine ei pannud tähele.

Wizzair tegi lõpuks esimese lennu peale märtsis liinide sulgemist Riia-Kutaisi-Riia. Enne lendu juba nõuti ankeedi täitmist, mis on vajalik Lätti sisenemiseks. Lennujaamas ankeeti siiski ei nõutud ja stjuardessid jagasid ise ankeedi blankette lennukis, hiljem korjasid nad ankeedid ise kokku.

Creative

Selgusetuks jääb milline osa jutust on rumal? Kirjutan siin oma kogemustest. Administraator kindlasti lähtub juhistest, mis talle on juhtkonna poolt jäetud. Minu kogemus ( eelmises postituses küll märkimata) antud juhul/juhtudel on olnud rääkides otse omanikuga või mänedžeriga.

PS. Oman ka töökogemust sellel alal ;)

ftr8

Hotellid/hostelid on üsna tühjad, ette broneerimine pole vajalik. Piisab, kui valid mõned sobivad enne internetist välja. Osad majutusasutused müüvad endiselt ööbimisi, kuigi on juba mõnda aega suletud klientide puudumise tõttu.

ago7

Arvestades, et Booking võtab 15% omale, siis majutaja teenis sinu pealt 91,8 eurot. Majutajad peavad vist tavainimesi lollideks, ka endal on tihti juhtunud, et majutaja käest otse küsides on hind kallim kui Bookingus. Isegi Bookingu 15% võrra ei olda nõus hinda langetama, väites, et Bookinguga on selline leping, mis ei luba Bookingu hinnast odavamalt müüa 

:)))

Kui võtta täna üheks ööks on hind normaalne : 54.- eurot öö eest.

Olen sõitnud Frankfurdist edasi Reini jõe äärsetel teedel, soovitan.

Pamela

Põhiline reegel on see, et kui on ostetud vaid käsipagasiga lend, peab sinu pagas mahtuma lennufirma poolt määratud mõõtudega kasti, koti mõõdud ei oma tähtsust, kui sa suudad oma koti kasti suruda.

Veigo

Kust selline info?

Tbilisi lennujaam näitab Air Balticu saabumisi/lahkumisi.

Eile lendas Georgian Airways isegi Tallinna, ilmselt jalgpallikoondise pärast.

Ants Lammas

Räägi lähemalt või lisa link!

Ei tundu väga teemasse kommentaar!?

Gruusia on kogu aeg pikendanud oma piiride avamist rahvusvahelistele lendudele, hetke seisuga on lubatud lennud kolmest lennujaamast. Iga hetk võidakse need lennud jälle keelata, siis istud Gruusias ja kuhugi pole minna.

Gruusia lükkas rahvusvahelise lennuliikluse avamise edasi, uus tähtaeg 1. oktoober.

https://agenda.ge/en/news/2020/2566

Kui asi jälle kontrolli alt väljub, on suur oht jääda kuskile riiki lõksu, sest lennukid ei lenda ja kui lendavad siis 2 või 3 korda kallimalt. Isiklikult ei soovi riskida. Airbaltic näiteks virutas hinnaks 732.- eurot liinil Tbilisi-Riia, 3. septembril. Selle raha eest lendas 2 inimest paar aastat tagasi Tallinnast Las Vegasesse ja tagasi.

Enamuses restoranides lisandub toidu hinnale teenindustasu 10%. Sõltuvalt restorani omanikust läheb see raha restoranile või teenindajatele. Arvestades grusiinide näruste palkadega, tunnevad nad jootrahast suurt rõõmu, samas teenindustase võib osutuda mitte üle keskmise olevaks.

Ööbimine hostelis on suurtes linnades alati odavam kui väikestes.

Ninatark

Who avaldab andmeid, mida riigid talle ette söödavad. Me ei tea, kes annab andmeid ausalt, kes võltsib, samuti ei tea me kuidas toimub testimine erinevates riikides. Mõnes riigis ei testita üldse ja avaldatakse lihtsalt suvalisi numbreid ;))

Väga huvitav, uus eestikeelne sõna exploreda?

Olin selle aasta veebruaris Ateenas, ilusad ilmad, kuni 20 kraadi sooja.

Uudis Gruusiast: 

Regular international flights will not resume in Georgia until August 1, announces the Georgian Civil Aviation Agency.

https://agenda.ge/en/news/2020/2014