Meira

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime juuli alguses Nizzas ja rentisime samuti korteri www.homelidays.com kaudu. Jäime ülirahule ning julgen soojalt soovitada korterite rentimiseks seda keskkonda. Algul olid kõhklused samuti suured, sest broneerimistasu moodustas 30% summast ning 1 kuu enne rentimise algust tuli tasuda kogu ülejäänud summa. Seega olid riskid petta saades raha kaotada suured. Samas meid julgustas valitud korteri kohta antud hinnangud homelidays leheküljel ja samuti siit samast trip.ee saadud soovitused. Õnneks toimis kõik superhästi. Deposiiti nõuti küll 1000 EURi ja tsekina, kuid peale mõningaid läbirääkimisi omanikuga lepppisime kokku maksmise sularahas ja ainult 700 EUR. Deposiit kanti pärast meie pangaarvele tagasi.

Igal juhul on korteri rentimine odavam ja mugavam eriti lastega perede puhul. Korteris saab lastele ise süüa valmistada ning ruumi on ka rohkem kui tavalises hotellitoas.

Korter ise asub Nizza vanalinnas http://www.homelidays.com/nice/apartment-flat54783en1.htm Asukoht on super, trammipeatus Massena väljaku ääres kohe ümber nurga, bussijaam 5 min jalutuskäigu kaugusel, rongijaam jala minnes 12-15 min kaugusel, rand 100 m. Korteris oli olemas kõik vajalik, s.h tasuta internet. Kui minna Nizzasse ainult nädalaks, siis pole mõtet autot rentida, sest Nizza lähiümbruses ringi reisimiseks sobib ühistransport väga hästi. Bussi- ja trammipilet maksab 1 EUR ja pilet kehtib 74 minutit. Rongipilet on kallim, kuid rong sõidab kiiremini. Monaco suunal soovitan kasutada bussi, sest vaated on fantastilised. Cannese suunal aga soovitan kasutada rongi, sest liinibuss sõidab sinna 1,5 tundi, sõites läbi kõik väikesed külad. Rong sõitis Cannesesse ca 40 min.