downpour

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh vastuse eest.

Ma konsulteerisin veel paari inimesega (kuna ma ise pole väga palju lennureise teinud) ja nad ütlesid, et teisele lennule minnes ei tule uuesti turvakontrolli? kui välja ei kõnni õigelt alalt. Ma ise üldse ei mäleta, kuidas see süsteem käis.

Sellegipoolest, risk oleks ikkagi väga suur :/

Mina sain just kirja Ryanairilt, et lennuaeg on tõstetud hilisemaks ning ilmselgelt on mul teine lend veel otsa ostetud, kuid nüüd ongi nii, et esimese lennu maandumise ja teise lennu alguse vahel on nukrad 25 minutit. Frankfurt-Hahn pole küll suur lennujaam, aga sellegipoolest pannakse ju väravad kinni umbes samal ajal.

Mul küll pole pagasit eraldi ning jalad võivad päris väledad olla, siis vist ei ole ikka mitte mingisugust võimalust, jah?

Ja Ryanairi valides peabki arvestama selliste asjaoludega. Mainin veel ära, et lennu edasilükkumine on 2 tundi ja 40 minutit, Ryanairil on 3-tunni-poliitika.. Peab tunnistama, et ei ole just parim hommik olnud siiani :D

Seda ma kartsin ise ka, et nii hilja enam ei saa odavamat piletit, niiet tuleb bookinghouse'i kaudu ära osta. Aitäh vastuste eest :)

Pean kiiresti ostma endale üheotsapileti Palma de Mallorcale, olen otsinud odavaid pileteid, kuid pean end selles osas siiski suhteliselt võhikuks, mistõttu minu leitud odavaim pilet võib-olla ei olegi tegelikult nii odav. Kuigi samas peab tõdema, et reisini ei ole kuigi palju aega jäänud ning see kindlasti välistab rahakotile meeldivad hinnad. Sellegipoolest küsiks ka teadjamatelt nõu.

Reis oleks niisiis Palma de Mallorcale (üheotsapilet), 21 või 22. august. Soovitavalt Riia lennujaamast. Ja reisin üksi. Mida odavamalt, seda parem.

Bookinghouse'i vahendusel olen kõige odavamaks hinnaks leidnud 2600-2700, mis on Riia lend Hannoveri või Berliini ümberistumisega.

Ja kas keegi teab soovitada kõige odavamat kohta, kust osta pilet Mallorcalt Barcelonasse?