Ask4more1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud heade soovide ja nõuannete eest !!!

Oleme valinud tee Bielsko-Biala -Zilina-Bratislava-Viin ja sealt edasi Bodensee äärde. Muidugi kuidagi tuleb sinna Bielsko-Bialasse ka jõuda.Tsehhi kiirteed jäävad vististi vahele kui mitte arvestada u.40km Tsehhimaa nurka .
Kavatseme startida reede õhtul . Kui kõik hästi läheb siis ehk oleme laupäeva õhtupoolikul Katowice ümbruses ehk on siis väiksemad ummikud.

Mulle tundub ka ,et Warssavi kõlab eesti keeles palju paremini kui Warszawa

Sõit läheb Shveitsi piiri lähedale Sigmaringenisse. Mida kiiremini kohale saaks seda parem sest kaasas ka väike laps kellega tuleb nii ,ehk naa iga paari tunni tagant peatus teha.Warssavi-Ktovice lõik pidi ka remondis olema nii ,et see langeb vististi ka välja .

Tere!
Teeks teema aktiivseks kuna eelmisel aastal jäi reis ära.Aga nüüd 15 augusti õhtul asume teele.
Oskab keegi ehk öelda mis hind on praegu bensiinil Poolas ja Saksas?
Ja trass mida mööda minna? Warssavist Wroclavi ehk E67 seda lõiku laidetakse kõige rohkem? Kas oleks mõistlik minna Warssavist Poznani ja sealt keerata lõuna poole , et kuskil Cottbusi kandis piir ületada ? Või oleks mõistlik juba Berliini lähistele välja jõuda ja sealt siis lõunasse keerata?Üle Praha oleks ka varjant ,aga enne seda on ju see E67..

Tere!
Küsimus selline , et me ei ole varem Kreekas(Kreeta, Korfu, Rhodos)käinud. On väike mõte minna nädalalks kolmekesi, kellest üks on 6 kuune väikemees. Siit ka küsimus , et kus võiks olla rahulikumaid kohti, kus saaks lihtsalt nädalakese puhata .

Tänud ette kõikidele vastajatele:-)