446a

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

www.norddeutschland-aktiv.de www.heide-park.de www.hansapark.de

Minu arvates India uhkesse pulma sobib kingituseks eesti kunsti viia, nimelt siis näiteks graafikat. Oma rahvariideid pole mõtet sinna kingituseks viia, kuna nendel omal uhkemad ja kallimad rahvariided olemas ja kui nad eesti rahvusest pole, ei hakka ka neid kunagi kandma. Graafilise lehe aga panevad kindlasti omale kuhugi seinale üles!

kuidas hamburglased Tartuga rahule jäid?

Pergamonmuseumi (www.smb.spk-berlin.de)muuseumisaarel ja kunstimuuseumi (www.berlin.de/orte/museum/gemaeldegalerie/)Kunstforumil Potsdamer Platzil. Kindlasti tuleks jalutada ka Gendarmenplatzil (www.berlin.de/orte/sehenswuerdigkeiten/gendarmenmarkt/). Kui aega jääb üle, siis ka külastada saksa ajaloomuuseumi (www.dhm.de), Tierparki (www.tierpark-berlin.de), mis on suurem kesklinna loomaaiast. Ja ka botaanikaaeda (www.bgbm.org). õhtul võiks minna mõnda show´d vaatama, näiteks: www.show-palace.eu www.wintergartenvariete.de www.estrel.com

Palju on vaadata ka Berliini eeslinnas Potsdamis www.potsdam.de (mitmed lossid parkidega, samuti Potsdami vanalinn). Berliinist 200km raadiuses asuvad maailmakuulsad linnad Dresden ja Leipzig. Ka Magdeburg, Schwerin, Halle ja Lutherstadt Wittenberg on külastusväärilised.