feedmann

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie reis plaanitud siis järgmiselt. 04.01.11-11.01.11 oleme Puerto Ricos. Võtame kohe auto ja siis Rinconisse kus on elamine bronnitud http://www.prvacationrental.com/. Perenaine kolme päeva eest raha ette ei taha ja mina ei tahtnud tema maksmisviisidest kuulda nagu tseki või "money order" saatmisest ettemaksuga. Niisiis saigi kokku lepitud, et kohapeal maksan sulas. Saime siis kolmele elamise 96.30$/päev kõikide maksudega. Perenaine EV (Yvette Rodriguez) helistas isegi mulle mobiilile, et kas ma mitte petis ei ole ja et telefoni numbri taga ikka õige mees on:) Peale Rinconit plaanis minna saare lõunaosa pidi San Juani poole ja ööbida võib-olla ka dzunglis, siis mingi saar vist ja ülejäänud aja San Juanis. Seal ei ole veel ööbimine paigas.
Miamis panin kinni elamise http://www.motelblu.com/ kus andsin küll bronnimisel krediitkaardinumbrid kuid tänaseni nad ettemaksu ei ole bronni eest kaardilt maha võtnud. Miamis plaanis ka auto võtta ja natuke muud vaadata kui ainult randu.
New Yorkis vaatan kortereid www.airbnb.com kuid siiani ei suuda otsustada ja kolmele on võimalused natuke väiksemad kui kahele. Kes samal ajal kuskil trehvab olema, siis võiks vabalt midagi koos ette võtta. Võite kirjutada rannakad@hot.ee