mandlike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh sulle! Kinnitasid mu kahtlusi ja samas oled andnud ka infot, mida täpselt tegema-teadma peaks.

Tervitan!

Aitäh, Rhea, kasuliku näpunäite eest! Olen tegelikult teadlik, et juunist kuni septembrini on teatud Mehhiko piirkondades vihmaperiood. Pealinn pole mu peamine reisi eesmärk. Eelmisel aastal, kui Mehhikos käisin, mul õnneks vedas ilmadega - vihma nägin ülivähe ja kui tõeline valang (suhteliselt pealinna lähedal asuvas linnas) pihta hakkas, reisisin juba riigi teise otsa mere äärde :)

Aitäh teile vastuste eest! Ja loomulikult ka linkide eest. Ideaalis sooviksin alustada oma reisi 23. juunil ja tagasi hakata tulema 14. juulil +- paar päeva hiljem. Avien, oleksin otseloomulikult detailide eest tänulik!

Ise olen hetkel vaadanud nii Cheapoair.com'i, kayak.com'i, orbitz.com'i, aga ülisoodsaid pakkumisi veel üles leidnud pole. Tõtt-öelda pole ma kunagi sellistelt veebilehtedelt lennupileteid ostnud, seetõttu puudub mul kogemus, kas ja kuivõrd usaldusväärsed need on. Euroopa-sisesed lennuhinnad kannatab üht- või teistpidi veel välja, aga Mehhiko jääb juba veidi kaugemale ja hinnadki seetõttu krõbedamad. Eelmisel aastal sain edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast 16 500 kr-ga, aga mõtlesin, et äkki ma lihtsalt ei oska väga hästi neid otsida.

Suur aitäh teile veel kord!