reisipisikuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saime meiegi ilma mingite probleemideta tasuta viisa. Ütlesin lihtsalt "sinai only", vastati, et kontrollime, see on tasuta ainult osadele rahvustele. Kontrolliti ja löödi passi viisa. Kotte ootasime esimestena, ei mingeid järjekordi. Ülejäänud seisid ikka tükk aega viisa-sabas.

Paigutati Verginia Sharmi. Sellest kirjutasin ka eraldi selle hotelli teemas. Tõeline unelm oli hotell! Reisi korraldas Goadventure, nende ülisoodsa pakkumise leidsin aga Sky Traveli kodulehelt. Goadventure ise ei suutnud uskuda, et saime pakkumise 4990.-(AI), kuna nad ise pakkusid sama 6500 eest. Ei tea mina ka kuidas see võimalik oli, aga nii meil läks ja ei suuda kuidagi õnne ära tänada :)

To vahvake: ma puhkasin seal ja interneti vastu ei tundnud mingil määral huvi :) Sorry, ei oska tõesti öelda. Oot, kusagil seal nägin küll arvutitega ruumi. Ilmselt siis on.
Nii, netist uurides sain teada, et neil täiesti olemas LAN/Wifi.

Esialgne broneering tehti meil Aidasse. Olen tõeliselt õnnelik, et hiljem selgus, et hotell täis ja meid paigutati mujale. Seal viibinutega hiljem vesteldes saime teada, et see on tõeline õudustemaja. Käterätid olid hirmsasti haisenud kohe esimesel päeval. Kui need maha pandi, siis kolme päeva pärast seisid nad ikka maas, keegi ei korjanud neid ära ja uusi ei toodud. Söömas ei saanud käia, kuna restoran lehkas meeletult, oksele ajas. Nii et AI läks raisku. Sealne reisiesindaja palus juba lennujaamas säilitada kannatlikkus Aida klientidel, kuna personal pidi seal olema pisut...khmmm...aeglase taibuga. WC paberit polnud mõtet paluda, kuna seda ei toodud. Lõpuks oldi leitud ise üles ruum, kus neid ladustati ja nii saadi paber. Kuna hotell oli ülerahvastatud, siis taheti paar inimest paigutada üle tee kohalike onnikestesse :) Sellega muidugi ei jäädud nõusse. Internetist Aida kohta uurides säilitasin rahu, eks inimesed on erinevad, mõned vinguvad väikese asja pärast, teised mitte. Aga nii otse sealviibinute käest neid asju kuuldes olin tõeliselt õnnelik, et meie broneering sinna tühistati.

Võrratu hotell! Puhas, toad avarad, toit maitsev. Kõige vaimustavam animatsioonitiim, keda iial näinud. Tegelesid turistidega hommikul 10-st südaööni: võimlemine, võistlusmängud, vesiaeroobika, noolemäng, jooga, tantsud, lastedisko, õhtused etendused olid vägevad. Lihtsalt super hotell! Mereni pisut pikk maa jalutada, aga tasus ennast ära - väga ilus korallriff ja palju kalu. Lähedal nii Alf Leila Wa Leila, Il Mercato kui ka Vana-Sharmi turgudele (15-20 min jalutada).

Kas on keegi viimati seal viibunud? Neti kommentaaride järgi on see hotell alkoholivaba ja seda ei saa ka AI puhul. Vastab tõele?