ert69

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Joppas, et kogemata valele bookmarkile klikkasin ja esimest teemat juhtusin lugema. Poleks nii juhtunud, siis olekski kontost ilma jäänud ;)

Ei seda muret ei tule, et hotell oleks liiga fancy, kuna ööbin sõbra juures terve aeg. Hea Kurimoor, aitäh vastamast, Sinust on väga palju abi olnud! :)

@tripp: seda olen lugenud, et täitsa oleneb piiriametniku tujust ja enda eelistusest, keda ta laseb üle ja keda mitte. Mis mõttes sisulise poolega?

Et siis ei tasu põdeda, et ei lasta läbi kui ise neile põhjust ei anna? Ei ole nii hull nagu ma olen lugenud, et oleneb piiriametniku tujust?

Tänud kõigile lugude eest. Selline küsimus veel, et kas nad checkivad ka rahalist seisu? Nimelt mul on ainult edasi-tagasi pileti jaoks raha, elamine ja söök on sõbra poolt kes elab USAs..

Biomeetriline pass on olemas ja ESTA lehel ütles küll, et approved, aga siiski see piiri ametnik võib mitte läbi lasta ja koju tagasi saata.. No loodan, et ma ei tundu neile kahtlasena või et nad pahas tujus ei oleks :D

Aitäh vastuste eest! Nüüd ainuke mure see, et kas piiri peal lastakse läbi või saadetakse koju tagasi... Iseenesest neil ei ole nagu mingit põhjust tagasi saata mind. Pole kordagi seadust rikkunud ega midagi sellist.. Kui ainult selle pärast, et mul ei ole tööd eestis, aga töötuna arvel ei ole.

Tänud teile mõlemale. Jube palju tahavad nad seal kooli eest ikka. Ma ei tea kuidas ma selle raha kokku ajan.. aga veelkord aitäh teile! :)