Geku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie külastasime sel aastal Kesk-Ameerikat ja USA. Siinkohal julgen väga soovitada Kesk-Ameerikat, sest sealne muretus ja lihtne elu on lihtsalt niivõrd kaasahaarav ja tekitab tõeliselt hea tunde. Kui kellelgi on suveks lahtised plaanid, ärge laske end kõigutada sõnast "vihmaperiood", mis seal kandis väidetavalt sel ajal valitseb, sest meie nägime vihmaseid päevi vaid paar üksikut korda.

Blogi: http://ourlifeasajourney.blogspot.com/2014/

Järgmisel aastal võtame ilmselt sammud India ja Sri Lanka poole. :)

Kui on huvi, v6id uurida mu blogi http://ourlifeasajourney.blogspot.com/2014/06/normal-0-21-false-false-false-et-x-none_5.html .. tegemist on kyll rohkem s6pradele suunatud postitustega, ent sai siiski Salvadoris m6nda aega oldud.

Isiklikult soovitaksin kohti, kus k2isin, v2gagi. El Tuncolt v6id leida v2ga palju noori, mist6ttu ma ei oska 6elda, kas perega on seal mugav olla, aga koht ise k6rgete lainete ja surfikultuuriga on ikka v2ga 2ge vaatepilt! Juayua on v2ike armas linn, tegelikkuses peaks selle ymber veel paar teist sama vahvat kyla leidma, aga ajapuuduse t6ttu j2i minul see retk ette v6tmata. San Salvadoris ilmselt pikemalt peatuda pole m6tet, see on siiski linn, kus iga nurga peal on pyssimehed ja kohalike jaoks olete midagi haruldast. Inimesed iseenesest on v2ga s6bralikud, tarvitseb vaid neile otsa vaadata, naeratada ja tervitada, ning n2ed nende pikka laia naeratust veel pikka aega. Samas fakt, et seal t6esti igal pool turvatakse, t2hendab ka midagi, mist6ttu tuleb seal ikka ettevaatlik olla ja m6istlikul ajal ringi liikuda.

Kui Sul on plaanis mingit mainitud kohta kylastada, v6in julgelt majutuse ja muu kohta infot anda :)

Hei, kas piletid on veel alles? :)

Hei, sooviksin samuti teada, palju Te selle eest raha soovite. :)

Ryanairi piletihinnad suvel

Hei!

Nimelt püüdsin internetist aimu saada, kuidas Ryanair hindu suve lähenedes kergitab. Lugesin siit-sealt, et erilist seaduspära siin polegi, aga ehk on kellelgi ikkagi kogemusi, palju võiks maksta Barcelona-Tallinna lend augustis, ostes selle näiteks juulis ära? Hetkel on soodsaim lend lausa 60 eurot, kallimad 120. Samas, kuna kavatsen minna Mallorcale tööd otsima, ei saa ma kindel olla, et selle ka koha pealt leian. Seega kõhklen sügavalt pileti äraostmises..