Qilyfe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui sa otsustad USAsse tulla, siis parem otsusta ymber. Paberimajandus siin on super raske. . . . Trip.ee lisas postitusele suured algustähed! Järgmise kolepostituse kustutame!

Vajaks öömaja Londonis üheks kuni paariks päevaks või kohta kus elada pikemalt :) Tere! Mina ja mu sõbranna oleme vaadanud igaltpoolt kuulutustest. www.gumtree.com.Kuulutusi on palju ja igaüks vajab elanikke. Aga! Kõik on siiani öelnud, et ok, tuba vaba, aga tahan sind näha enne, või lihtsalt peale selgitamist, et ma pole hetkel veel Londonis, ütlevad, et neil ei ole aega oodata või ei kirjuta enam midagi vastu. :D Paljud inimesed ei usalda, et keegi kuskilt tuleb päriselt ja siis nende korterit tahab. Siit siis meie abipalve. Et me vajaks loodetavasti ainult üheks päevaks või paariks päevaks eestlaste juures kohta kuhu oma asjad panna ja kus magada ja pesta saaks. Niikuinii esimesed päevad me koguaeg käiks ja otsitks ringi kuni leiab kõik mis vaja. Hiljemaks me proovime leida lihtsalt toa 1 või 2 zone. Või kui sul juba on ühte tuba meile pakkuda oleks see väga teretulnud :)

Kirjuta minule oma pakkumisest: tzykyy@gmail.com

Me tuleme Londonisse septembris. Praegune paikapandud kuupaev on 10nes september. Igasugune abi ja info oleks teretulnud. :)