kinni

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ostsin piletid ära 3-14.05 Kemer, ilma kaaslaseta :)

Catwicki lennujaamast Crawleysse on rongiga vaid ca 7min sõitu Catwick - Three Bridges - ja siis tuleb kohe Crawley. Bussiga on a 15-20 min. Eks see pilet jah umbes 2-3 naela 1 ots(kahjuks enam täpselt ei mäleta). Sealt lähedusest võib ka motelle saada, tuleb netis natukene surfada. Aga jah, keskmine öö hind peaks ikka ca 20-40 naela jääma, ega enam odavamalt nagu ei saa:) Elasin kunagi ise Crawleys - armas väike linnake, millega tutvumiseks kulub paar tundi :)

Minul nagu kõik lingid toimivad...Aga esimene on Vauna 30+5 matkakott.

Igatahes leidsin täna juhuslikult Tallinna Kaubamaja spordiosakonnast täpselt enda vajadustele vastava koti ja ei peagi endale UK-st kotti soetama.

Lafuma Naia 50. Igati asjalik ja praktiline! Palju vajalikke sahtleid, kotti saab avada küljelt ehk siis nagu spordikotti, peal on äravõetav osa, mis kannab funktsiooni õla/vöökott. Selle eemaldamisega muutub kott ka kohe märgatavalt väiksemaks ja seega peaks kvalifitseeruma ka käsipagasisse:)See oli esimene kott, mida vaadates ja katsudes tundsin, et vohh see on see õige ja peaaegu et kõik minule vajalik olemas (seljataga puudus ainult lukuga kate, millega saaks seljakoti sangad/rihmad ära peita, ehk siis vajadusel saaks kotile anda üle õla pandava spordikoti mulje)!

Loodan, et soetatud kott teenib mind hästi!

Kõike mõnusat!

Tere,

Olen tulevane Austraalia backpacker ja ei suuda kuidagi otsustada millist matkakotti endale osta.

Siinsest valikust on jäänud silma:
http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/VaudeGalleryAir305!OpenDocument&vw=Class&f1=Seljakotid
Selle valiku puhul saaksin reisida käsipagasiga ja ainult hädavajalike asjadega!

Uurisin ka UK-s pakutavat valikut ja sealt jäi silma 2 varianti mille sarnaseid mudeleid eestis pole näinud:
1) http://www.simplyhike.co.uk/products/Vango/Freedom60Plus20Rucksack-Ensign.aspx
2) http://www.simplyhike.co.uk/products/Berghaus/WomensJalan55Plus15Rucksack-BlackThunder.aspx

Neid ma vist muidugi käsipagasisse ei mahuta:)Kahjuks need tootjad ei ütle mulle ka midagi, kuid iseenesest võimalus, suurest seljakotist eraldada väiksem seljakott tundub mulle igati praktilisena.

Ühtepidi on raske otsustada kas tahan reisida käsipagasiga või mitte. Aga kotivalikul oleks ideaalne selline kott, mida saaksin vajadusel nö "suuremaks ehitada" :)

Millist kotti teadjad ja kogenumad soovitaksid minu tehtud valiku põhjal(arvestades tootajat ja prakilisust)või oskab keegi midagi veel praktilisemat soovitada?

Ette tänades,
Ave