carrie

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eelmisel aastal maksis Alanyas päev vist 35eurot. Auto oli korralik,marki kahjuks ei mäleta. Teedel pole häda miskit ja liikluskultuur parem kui Eestis. Käisime enne sõitu auto korralikult koos omanikuga üle, et pärast jama poleks, olid mõningad kriimud ja mõlgid eelnevatelt kasutajatelt. Rentisime tänavalt, suvalisest kohast Alanya keskuses.

Tulin 21.08.10.Sunny Beachilt. Reisisime kolmekesi sõbrannadega. Reis Alma Tourilt algusega Helsingist ja loteriimajutus. Meie kogemused igati positiivsed, ilus liivarand, väga soe meri(29`´ ja õhk 38)ja kuna rannapuhkus oligi eesmärk, siis jäime igati rahule.

Tegemist Sunny Beachil jagub kui huviks baarid, klubid, söögikohad ja shoppamine. Kultuuri sealt otsida ei maksa, seda pole kuna koht turistide jaoks ehitatud ja kohalik elu piirdub talvel 500 seal resideeruva elanikuga.

Sularaha automaate on, aga kasutada soovitav ainult neid(puht turvalisuse huvides, kuna kaarte kopeeritakse suht tihti), mis konkreetselt panga seinas kinni, ainus siseruumides asuv automaat asub hotellis Planet. Rahavahetuspunkte kõik kohad täis, ainus kindel ja turvaline väidetavalt Crown kett, mida ka suht palju. Meie vahetasime oma hotellis sama keti punktis ja korra tänaval Crownis. Meid hirmutas giid bussis ikka korralikult, tekkis tunne, et ei julgegi kuskil liikuda. Tegelikult pole asi sugugi hull, oled lihtsalt sama ettevaatlik nagu Tallinna või Helsingi kesklinnas nädalavahetuse ööl.

Peatusime hotellis Balaton, millest polnud kunagi kuulnud ja mida polnud ka müüja kodulehel. Täiesti arvestatav hotell, mitte lux, aga normaalne ja õnneks mitte päris keskuses, samas randa 5 munutit. Need, kes keskuses olid ei saanud kohe mitte magada, isegi kui väga tahtsid kuna pidu lõppeb päikesetõusul,võib olla... Aga ilusat puhkust ja Sunny Beach on lahe!