whisperer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin 3a tagasi, aga marsruut oli pisut erinev:

  1. päev laevaga Helsinki ja Sealife, õhtuks autoga Turu linna
  2. päev Muumid ja seikluste saar, õhtuks laevale Stockholmi poole
  3. päev maabumine Stockholmis, kohe Taani poole sõitu. Sõit võttis väikeste vahepeatustega terve päeva ikkagi, hilisel pärastlõunal Billundi kämpingus. Mul lapsed küll veidi vanemad, 6 ja 8, aga kämpingusse jõudes jooksid mõnuga õues, hüppasid batuudil ja nautisid vabadust, kohe lõbustusparki minnes oleksid ikka omadega päris läbi olnud.
  4. päev Legoland. Ilmaga ei vedanud, palju oli paduvihma hoogusid. Oleks teine päev veel olnud Legolandi plaanitud, oleks ilmselt mõnusam olnud. Billundis veel pisike veekeskus, kus ilmselt tasub ka käia, kui 2 päeva Legolandi jaoks liiga palju. Legod olid ikka tükk maad soodsamad, kui meil mänguasja poodides. Nii soodsalt olen vaid vahel Prismas käinud suuri komplekte.
  5. päev Givskud Zoo, safari, ja siis tagasi kämpingusse. Me pere jaoks on 1 koht/üritus päevas on täitsa piisavalt, et jõuaks rahulikult kõike vaadata, vahepeal piknikku pidada/lõunat süüa, jalga puhata jne.
  6. päev autoga tagasi Stockholmi poole, õhtul laev ja 7. päeva hommikul Tallinn.
    Sõidu pidasid lapsed üllatavalt hästi vastu, arvestades, et suure osa ajast tuli paduvihmas sõita. Tegelikult oli endalgi soov käia ka Kolmårdenis jpm, sh praamiga sõita, aga teades oma lapsi, siis mitut asja/üritust päeva sisse mahutada ei oleks jaksanud.