Anekt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just see ongi minu jutu point ja tagantjärele tarkus et tuleb ise endale korraldada vastasel korral võib lihtsalt korralikult ämbrisse astuda!

Ka meie käisime nende kaudu Sri Lanka ringreisil kuid ei soovita mitte mingil juhul selle firma teenuseid mitte kellelgi kuna vähemalt kogu meie reisi EksootikareisiD.ee poolne korraldus oli allapoole igasugust arvestust. Mõned näited:

  1. Mõttetult palju ümberistumisi lendudel (ehk siis tagantjärele selgus, et kohale/tagasi jõudsime normaalsest märksa suurema aja ja rahakuluga);
  2. Äärmiselt viletsad hotellid (käisime hooajaväliselt ning kuigi pea kõik Sri Lanka hotellid olid praktiliselt tühjad, oli meile valitud ikkagi väga viletsad hotellid mis kubisesid putukatest ja prussakatest);
  3. Tundub, et Eksootikareisid.ee seltskond ei tea peale randade Sri Lankast praktiliselt midagi - ehk et kes tahavad ringreisi, siis selle kokkupanekul pole Eksootikareisidest mitte mingit abi. Vähe sellest, kui soovitegi kindlasti midagi konkreetset näha, siis sellest ei tehta väljagi ning reis "organiseeritakse" ikkagi nii nagu nemad seda tahavad ning teiepoolt valitud vaatamisväärsused jäävad ära.

Ühesõnaga kes tahavad viletsalt organiseeritud (Sri Lanka) ringreisi ja on nõus selle eest Eksootikareisidele maksma ca. 5000 krooni (näo pealt) "korraldamistasu", siis on see just "õige" firma Teile.

Meie tagantjärgi tarkus oleks siis selline: ostke ise lennupiletid ning võtke ühendust mõne kohapealse reisikorraldajaga (Sri Lankal nt. www.abeyholidays.com ) ning kindlasti saate oluliselt odavamini hakkama ent sealjuures reisielamus on kordades positiivsem!

Uskumatu kuidas on võimalik fakte moonutades rääkida must valgeks!!!

EksootikareisiD koostööpartneriga Sri Lankal on Footprints Holidays(www.footprintsholidays.com) kes kasutab Abey Holidays firma (www.abeyholidays.com) giiditeenust. Just nii oli korraldatud meie reis! Seega on mulle täiesti arusaamatu miks EksootikareisiD kutsub nüüd Abey Holidays’i „libafirmaks” kui nad ise just selle firma meile ringreisi tegemiseks organiseerisid??? Peab tunnistama, et just Sri Lanka poolne (Abey Holidays) reisikorraldus saab 10 punkti kümnest mis üldkokkuvõttes muutiski meie reisi siiski väga meeldejäävaks.

Lisaks faktide moonutamisele kasutab EksootikareisiD oma „äri” ajamiseks ka üsna ebaprofessionaalseid meetodeid. Selgub, et EksootikareisiD on äsja ühendust võtnud oma Sri Lanka partneriga (Footprints Holidays) ning nendel täielikult ära keelanud igasuguse edasise koostöö Abey Holidays’iga sest siin foorumis julges keegi kritiseerida Eksootikareise ning soovitada hoopiski nende otsekontakte. Üsna naljakas oli lugeda: „Saatsime Sri Lankale päringu...”. Huvitav, kes või mis on „Sri Lanka” kuhu oma küsimused saata saab? Antud juhul tundub, et „Sri Lanka” on Footprints Holidays kellele EksootikareisiD ultimaatumi tegi.

Nüüd aga hea näide kuidas on võimalik musta valgeks rääkida: „...Anekt'il oli lennul Tallinnast Colombosse ainult 2 ümberistusmist...”. Tõepoolest, kuid ei ainsatki sõna kui palju oli ümberistumisi tagasilennul. Tagasiteed alustasime varahommikul: Male-Colombo-Doha-Münhen-Tallinn. Tagantjärele aga selgus, et sama päeva õhtul oleksime saanud tulla samade lennufirmadega: Male-Doha-Münhen-Tallinn. Ükski professionaalne reisifirma ei organiseeri lende nii tobedalt! „Tänu” EksootikareisiD’de „suurepärasele” organiseerimisvõimele läks meie reis mitutuhat krooni kallimaks ning lisaks kaotasime ka terve täispäeva Maldiividel. Meie viga oli vaid see, et usaldasime EksootikareisiD seltskonda ja lootsime nende „professionaalsele” reisikorraldusele!

Kuigi EksootikareisiD väidab end olevat näinud kõiki Sri Lanka vaatamisväärsusi, pole ka see tõsi. Näiteks oli meie reisiplaanis väga populaarne UNESCO maailmapärandisse kuuluv vaatamisväärsus - Horton Plains rahvuspark - millest nad küll kuulnud olid kuid kus nad käinud pole. Vähemalt nii nad meile kinnitasid. Ehk et siis tagantjärele EksootikareisiD kontoris kuuldud jutu ja meie reisi korralduse peale mõeldes pean end uuesti kordama: „Tundub, et Eksootikareisid.ee seltskond ei tea peale randade Sri Lankast praktiliselt midagi – ehk et kes tahavad ringreisi, siis selle kokkupanekul pole Eksootikareisidest mitte mingit abi”.

Ja näide reisikorraldusest: Võtsime EksootikareisiD’ega ühendust juba kevadel kindla sooviga lisaks kõigele muule külastada ka kord aastas Kandy linnas Juulis-Augustis toimuvat elevandifestivali. Kuigi festival kestab ligi nädal aega, suutis „EksootikareisiD” meie kava ikkagi organiseerida selliselt, et festival jäigi nägemata kuna peatusime Kandy linnas 3 päeva enne festivali algust.

Hotellidest: Just seda EksootikareisiD väidet „Reeglina on meie Sri Lanka ringreisidel majutused heades 3 hotellides” jäime ka meie uskuma! Meie reisi konkurentsitult kõige viletsam ja räpasem prussakatest kubisev hotell oli EksootikareisiD poolt soojalt soovitatud „Super Corals” (3) Hikkaduwas.

Loomulikult on siin kirjas vaid mõned näited selle firma ebaprofessionaalsusest. Lõpetuseks sõnastaksin pisut ümber aga EksootikareisiD’de lõpulause: „eks otsustage ise kas tahate ennast ja oma puhkust usaldada sellise ... firma hoolde”.