maryanne

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
21 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei! Kas keegi oskab kommenteerida Slovakkia-Ungari piiri ületamist?

Suur tänu väga asjaliku ja informatiivse teabe eest! 

Meie lendame 5. märtsil Tallinnast Pariisi ja sealt edasi juba samal päeval.

Tere! Meie külastame saart järgmise aasta märtsi alguses. Mul on mõned küsimused neile, kes lähiajal saart külastanud on.  Kuidas märtsi alguses ilmad on? 

Veel mind huvitaks kuidas on hinnatase kohapeal (väljas söömine, toidupoest toidu ostmine)? Kui palju peaks arvestama rendiauto hinnaks, kui võtta näiteks 10 päevaks?  
Igasugune info saare kohta on teretulnud! :)

Meie olime Esmeralda lähistel. Meil olid Eestis juba siselennepiletid ostetud. Tagant järgi mõtlen, et väga hea, et olid olemas, selline lisasekeldus ja asja ajamine jäi kohapeal ära, sest ega nende kohalike kuubakate inglise keele oskus ei ole väga hea.. keeruline oleks nendega asju hakata ajama.
Seda veel ka, et Kuubal on kaks valuutat CUC ja CUP. Kohalik raha on palju odavam, aga turistile seda kuskil ei anta. Raha saab vahetada Kuubal kohapeal lennujaamas.

Tere! Mina käisin täpselt aasta tagasi Kuubal. Lendasime Tallinnast Inglismaale ja sealt edasi Holguini. Meil oli kaheks nädalaks broneeritud üks hotell. Lendasime ka 4 päevaks põhja-Kuubale Havannasse. Hea oli, et broneerisime lennu juba aegsasti ära, sest need, kes kohapeal tahtsid reisiesindajalt osta Havanna eksursiooni, ütles esindaja, et kõik lennupiletid on täis broneeritud ja kahe nädala jooksul ei ole võimalust minna.
Lõuna-Kuuba on väga ehe, autosid on teedel vähe, liigeldakse hobustega, jala, suure veoauto kastis ja ka härgadega. Bussiliiklus on peaaegu olematu. Taksohinnad olid üsna krõbedad. Väga ilusad rannad on lõunas, kuid kui meie olime aasta tagasi, siis 2 nädalast päikselisi ilmasi oli ainult maksimaalselt 5-6, kus saime rannas päevitada. Temperatuur oli soe, ka vihmaga ja ujuda saab ikka!
Siselennud on väga normaalsed, lendab Holguinist Havanasse vaid 1 tund, kuid kindlasti tuleb arvestada sellega, et lennugraafik ei vasta ettenähtud kellaaegadele. Lennud hilinesid ikka paar tundi. See oli väga, väga tüütu. Samuti poodidest pole mitte midagi osta. Havannas näiteks oli poelettidel makaronid, õlled, rumm ja küünelakid ja saiad kõik koos kõrvuti. Kõik kohalikud rummid (k.a Havanna rumm) on meeletult odav.
Üldiselt jäime reisiga väga rahule, kui välja arvata see, et meie, kui päikeseinimesed, kes läksid Kariibi mere äärde just seda otsima, jäi väga puudu.
Kui on konkreetsemaid küsimusi, võib mulle postkasti kribada.
Seniks kõike head ja mõnusat reisi!
Mari-Anne

Kas keegi oskab rääkida, kuidas on restoranides söögi-joogi hinnad? Kuidas on õhtuti nt San Juanil kriminaalsusega, kas ikka õhtul välja jalutama, kuskile veinitama on normaalne minna? Millised on rannad? Ehk on kellelgil jagamiseks Puerto Rico reisist pilte?
Ette tänades,
Mari-Anne

Meie elasime ja töötasime põhjasaarel. Trippisime seal ka ringi, kuid veetsime ka kaks nädalat lõuna saarel, maagiliselt kaunis maa! Looduslikult super ilus, Fiordland oli minu vaieldamatu lemmik piirkond.Kindlasti uuri ilmasi, enne kui lõuna saarele lähed, eriti juhul kui plaanid telkida, sest seal ööd ikka külmad. Kindlasti tahan kunagi Meremaale tagasi minna ja veel ühe tiiru teha nii lõuna- kui põhja saarele!

Me sisenesime Uus-meremaale 1. oktoobril 2012 ning meil ei olnud kumbagi, ei tagasilennupiletit ega pangakontol nii palju raha, kui oleks pidanud. Ainult mida küsiti oli see, et miks me sinna läksime, kaua plaanime olla ja kus veedame esimese öö. Niiet ära muretse! Kui võimalik, siis mine kindlasti. Fantastiline maa!!!

Tere!

Meil on kogemus just autos ööbimisega nii Mauil kui Oahul. Autouksed peab kindlasti lukku panema öösel, kuna meil oli kogemus sellega, et üks kohalik "native" mees tahtis meie autosse keset ööd sisse muukida spetsiaalse joonlaua taolise esemega. Hirmutas ikka väga ära.
Nii Mauil kui Oahul on mitmeid alasid, kus on võimalik telkida ning ka autos magada, need on selleks ettenähtud paigad. Internetis peab registreerima ning vastava summa tasuma (summa ei ole suur) ning paber tuleb välja printida ning auto esiklaasile panna.
Hoiatuseks, et Oahu kõige kuulsam ja turistide lemmikuim rand, Waikiki beach, on öösel kodutuid ja kerjuseid täis, kes päikese tõustes end üles hakkavad ajama.

Aga head reisi!

Bussi trip oleks hea mõte küll! Kas broneerimine käib lennujaamas või neti teel eelnevalt? Kas ka oskad öelda, palju pilet maksis? Tänan info eest! :)

To ragazza – aitäh info eest, ostsime Sinu poolt antud leheküljelt siselennupiletid ära Oahult Mauile ja tagasi.
Nüüd on mul järgmine küsimus. Olen palju vaadanud ööbimisi Hawail, aga ei ole suutnud midagi budget hinnaga leida. Kas keegi ehk oskab soovitada midagi odavat, aga puhast?
Ehk teab keegi, kas Hawail on võimalik telkida randades?
Olen väga tänulik igasuguse informatsiooni eest!

Hei! Elame hetkel elukaaslasega Uus-Meremaal ja plaan oleks märtsis teha tutvust pisut Havaiga. Lendame Honolulusse. Oleksin väga tänulik info eest mis puudutab liikumist erinevate saarte vahel. Kuidas oleks kõige taskukohasem liikuda ühelt saarelt teistele ja kuna lühikese ajaga (10 päevaga) palju ei jõua, siis millised saared valida. Samuti mis transporti saartel ringi liikumiseks kasutada?
Tänud juba ette!
Mari-Anne

Verginia Sharm 4*

Tere, kes teab Verginia Sharm 4* hotellist midagi rääkida, siis oleksin väga tänulik, et kuidas on toad, söök ja personal ja veel midagi huvitavat? Tänud ette ära juba:)

Mirage Apart hotell 3*

Tere, kas keegi oskab kommenteerida või teab midagi ütelda sellise Alanya kolme tärni hotelli kohta nagu Mirage Apart Hotel 3 ?

Tulin eile öösel Alanyast ja ilm oli peaaegu terve nädala päikseline. Ainult ühel päeval oli pilves, aga selleest ikkagi soe ja ilma vihmata. Päike on väga intensiivne seal praegu, sellega tuleb ettevaatlik olla..

Ryanairiga Tallinnast Milaanosse

Tere, plaan lennata Ryanairiga Tallinnast Milaanosse ja leidsin endale sobivad piletid, mis kokku maksavad 54 EUR, edasi-tagasi. Tundub väga odav, kas keegi oskab ütelda, kas sellele hinnale lisandub mingeid makse veel ja kindlasti pagas on lisaraha eest?
Tänud ette:)

Tere, meil minek 28 septembril Alanyasse. Kas keegi on just tulnud või enne käinud samal ajal Türgis, ehk oskab keegi ütelda, kuidas ilmad on päeval ja öösel, palju mere temperatuur on? Aitäh:)

Tere, meil on Türkki, täpsemalt Alanyasse minek septembri lõpus, kas keegi ehk oskab ütelda, kes sel ajal seal olnud, kuidas ilmad ja vesi sel ajal seal on?

Tahtsin veel küsida nõu, neilt, kes on Türgis olles käinud Rohelises kanjonis, kui kaua Alanyast sinna minek aega võtab? Mis mulje Teile see vaatamisväärsus jättis? Kui suur on hinnavahe ostes see reis Novatoursist või kohalike käest?
Tänan juba vastuse eest ette:)