HeddiP

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kohe uurin. Lisan veel,et soit oleks kuskil 3 nadala jooksul,uurisin ise ryan airi.palju valikuid just ei olnud aga oligi nt. Limoges-Liverpool(LPL) Ja Limoges London-Stansted. Edasi uritasin airbalticut vaadata aga seal ei ole neid lennujaamugi..vaatan selle easyjetiga,mis sellega pakub..voi vaadata uldse kohe kuidagi teisiti?

Tere! Olen jalle hadas ja ehk keegi aitab, siin ju teadjamad inimesed :) Mure siis selline, et sooviks voimalikult odavalt Prantsusmaalt, kas La Rochellist, Bordeauxist voi Limoges'st Tallinna lennata. Eelmine kord tulin Ryan airiga Riiast aga seekord sooviks Tallinna. Kallimaks muidugi laheb. Aga motlen, et kui vaadata siit nt. uuesti Ryanairi, laheks sellega nt. Brusselisse voi Londonisse, et mis firmasi siis nt. sealt vaadata, mis Tallinna soidaks ja mis odavamad oleks? Aitah abi eest, kui keegi oskab aitada! :)

Okei. Eks see mõistlikum jah. Igatahes väga tore, et selliseid abivalmis inimesi leidub :)

Aga mis võimalused oleks samasse sihtkohta, kuid Tallinnast väljumisega?

Selge. Igatahes suur aitäh! :)

Pagasitasu tuleb siis juurde kui see üle 10kg kott on jah? nii nagu enne märkisid?

Nii, sain juba ise targemaks, et 2 piletit :D Ja just see sama oli sobilik ka, mis teie ka välja vaatasite. Teisel ei klapi asjad.. Aga kuidas selle firmaga, et kas pagasid ikka on ilusti kätte saadud jne? Kuidas lennukid? Ja kas piletite eest saab vaid krediitkaardiga maksta? Kuidas piletid kätte saab? Pole varem tegelenud nende asjadega ei tea väga...

Natuke loll küsimus aga kas tuleb siis 2 piletit tellida jah? Sest seal Ryanairist vist otse ei olegi eks?

Ohoo..nii odavalt kohe,kohe uurin:) Suur aitäh :)

1.Sobiksid nii Tallinn kui Riia 2.Paremini sobiksid Bordeaux`i või Touluse lennujaam 3.Olen nõus ümberistumisega,kuid mitte üle ühe korra ning reiside vaheline aeg võiks olla alla 5 tunni kindlasti,paar tundi oleks ideaalne. 5.Reis võiks olla sept.lõpupoole,kuskil 20da paiku ning võimalikult odav loomulikult,kuid samas usaldusväärne 7.Hindasid olen leidnud igasuguseid...odavaim oli 2900.- kuid arvan,et saaks ka odavamalt,vähemalt loodan :)

Nii,et äkki keegi oskab pisut aitada,kasvõi lennufirmade valiku osas,et kust vaadata,millised tavaliselt osavamad ning samas ka usaldusväärsed on :)