Bushman

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nüüd väikese külmaga on elamus (kontrast) telksaunas veelgi mõnusam. Kuuma nahaga on karastav järve või merre sulpsata. Tulge julgelt proovima! Planeerige nädalavahetus näiteks mõnes RMK laagriplatsis ja võtke saun ka kaasa.

Saab ikka Mia... priva mulle ja lepime kokku.

Nali naljaks aga selline mediteerimisvärk oli mulle poisterahvanagi sellel päris lahe. Merekohin siis taustaks või klappidega väike musa kõrva ja püüad seal siis püsti püsida. Chill. Gibbon Travelline oli Matkaspordis 950 EEKu.

Heh! Vaata seda linki: http://www.matkasell.ee/slacklining/ Meile meeldib. Mõnus vaheldus niisama rannas peesitamisele. Kui tahad võin reisuks laenata sulle, seisab hetkel kevadet oodates pööningul.

Suured tänud! Sealt foorumist sai tõesti head infot kuhjaga. Tänud veelkord.

Andreas www.matkasell.ee

Matkamisest Eestis ja mujal: www.matkasell.ee

Alam-Pedja matk siis tehtud ja elamusi kuhjaga. Pilte näete siit: http://www.matkasell.ee/galerii/?file=2010%20okt%20Alam-Pedja/

Tervitades, Andreas www.matkasell.ee

Lisan siia veel, et "see postitus ei aegu". Tänud kõigile kes raatsivad siia veel oma lemmikpaiku ja põnevaid radu üles tähendada!

Tänud kõigile põnevate soovituste eest! Meil on sõbraga oktoobri keskel üks tõsisem sügismatk ees ja otsustasime hetkel taas kord Alam-Pedja avarustesse sukelduda. Peale seda, järgmistel matkadel, siis kohe teie soovitusi järgima.

Stardime Alam-Pedjale 11.okt ja tagasi 16.okt (kokku 6 päeva). Alustame kanuuga Puurmani kandist, vahepeal läheb kanuu võssa ning kolame jala ja räätsadega ringi, lõpp saab olema Palupõhjal. Idee on nädalakese jagu vaikselt kulgeda, ürgset loodust ja laagrielu nautida.

NB! Kas leiduks äkki veel üks paatkond asjalikke ja lõbusaid matkaselle, kes tahaks selle matka meiega kaasa teha? Vajalik kanuu (saab kusagilt rentida), räätsad, korralik kõrge saabas jm vajalik, et üks korralik kanuu-raba-metsamatk läbi teha. Kas leidub paar lõbusat loodusehullu? Seltsis oleks segasem! :)

andreas(ät)foxberg.ee

Tänud kõigile! Juba mitu uut sihtkohta, mida avastama minna. On kellelgi veel soovitusi?

Suured tänud!

Äkki oskab keegi ka mõnda konkreetset metsatukka, rabasaart või jõekääru soovitada - mõnda ürgset kohta, mis väga erilisena meelde on jäänud?

Või mõnda põnevat märgistamata teekonda läbi puutumata looduse, mida kompassi ja kaardiga avastama minna?

Ette tänades!