trip-krainetrip-ukraine-dark

Kriss92

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

13 meeldimist
13 postitust
66 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,  tegin detsembris Jodhburist 2 ööbimisega kõrbetuuri,  teejuhi leidsin tripadvisorist,   https://www.hacra.org/. Vastuvõtt oli  täpselt nii  hea nagu Tripadvisrori kommnetaarides kirjutatud.  Erinevalt tavapärasest vastavad nad e-kirjadele väga kiiresti ja on kokkulepitus täpsed. 

Olen ostmas piletit Tallinn-Brüssel- Mumbai. Ümberistumiseks on aega 1h 40 min. Ma ei ole Indiasse läbi Brüsseli lennanud. Kas kellelgi on kogemust jagada, kas 1,40 h on piisav aeg viisa ja turvakontrollide läbimiseks. Tänud ette.

Kas on ka kohti, kus saab maksta kaardiga või tuleb tõesti kogu raha sulas kaasa võtta?

Google on hea abimees küll :),paraku on hinnangud nii seinast seina, et mõne Maarjamaa inimese kogemuse kuulmine oli minu eesmärgiks. Liiati pole ju saladus seegi, et foorumites on sageli firma enda hinnangud. Ehk et nii palju googlest :)

Tere, keegi oskab soovitada, kus oleks kõige õigem Siem Reap´is vaadata Apsara show`d.

Tere, veidi teistlaadi teema, aga kuna see konto on hetkel kõige aktiivsem, küsin - kas keegi malaaria pärast ka muret tunneb. Arstiga kohtudes jäi mulje (loomulik), et Malaroneta minek võrdub enesetapuga. Teadagi tuleb seda laadi otused lõupuks ise teha, aga tasuta infost oleks abi! Teekond Siem Reap -Phnom Pehn - Kampot - Koh Rong.

Tänud.

Tere, osatan 2 karpi Malarone tablette, kui kellegi on üle või kasutuseta.

Tänud, ju ta nii ongi. Teen muudatused.

Kas kellelgi on kogemust. Broneeringud pikalt ette tehtud 2016 jaanuariks erinevates hotellides. Vahetasin pangakaarti. Tean, et osa hotelle kontrollib Bookingu kaudu pangakonto kehtivust ja vastavust inimesega. Ehk et kas peaksin neid kaardivahetusest informeerima?

Sandbergidega käinud nii Indias kui Nepalis. Nõus sellega, et reisijuhid ei pruugi vastata traditsioonilistele ootustele ning just seda hindan selle firma juures kõige rohkem. Gruppi ei käsitleta ühtse kambana, mis peab liikuma kõik koos ning vaatama ühes suunas. Alati on jäänud piisavalt aega ja ruumi üksi olemiseks. Nõus ka sellega, et Sandbergid ei pruugi sobida reisijale, kes eelistab mugavust ja organiseeritud rahu :). Sandberg sobib pigem seljakotiga seiklejale, kes soovib avastata uusi maid, mida hiljem huvi tekkimise korral üksi ja pikemalt avastada. Edu!

Ei maksa unustada ka seda , et teine pool maamunast ägab liigse koristamise ja desinfitseerimise käes. :) Viie tärni hotell, kus iga 12 h tagant pesu valgendatakse on hirmuäratavam, kui prügi tänaval. Ja alati võib ju pilgu taevasse tõsta :) :) :)!

Tere, kas keegi on viimasel ajal kasutanud ööbussi. Kaalumisel on valik sõita Siem Reapist ööbussiga Sihanoukville. Samas on selline pikk istumine hirmutav, eriti kui on tegemist suurt kasvu inimesega. Indias tähendab ööbuss lamamise võimalust, Kambodza bussidest ma seda kuskilt välja ei ole. Või on ikkagi mõistlik investeerida aega ning enesetundesse ning kasutada lennukit?

Plaan minna detsembris 10-14 päeva ning alustada ja lõpetada Phnom Penhis. Tänulik kui keegi annaks vihjed lennuliinidele.

Mina broneerisin jaanuaris 2014 Istanbulis viisaka hotelli 46 euri öö, augustiks oli sama hotelli ühe öö hind 250 euri ja täpselt kokkulepitud summa 46 ka maksin. Reisimeeleolu kindlustamiseks broneerisin varuks ka teise hotelli ning suhtelesin paar nädalat ka hotelliga ning siis lasin varubroneerigu vabaks.

Kindlasti tasub külastada India kõige lõunapoolsemat tippu, kus kohtuvad kolm suurt vett – Bengali laht, India ookean ja Araabia meri. Kohalikud sõidavad sinna bussitäite kaupa, et vaadata päikesetõusu ja -loojangut, mis on tõesti väga kaunis ehk et juba ainuüksi selle pärast tasub kohale sõita.

Omaette elamus on kindalsti ka sealne püha munga Vivekananda templitega kaljusaar ja poeet Thiruvalluvari hiigelkujuga mälestuskompleksiga väike saareke.

Kanyakumari ja Kerala vahele jääb ka sajandeid vana Sucheendram’i imekaunis tempel, mis on haruldane, sest on pühendatud kolmele tähtsaimale India jumalale korraga – Brahmale, Višnule ja Šivale ning tavapärasest erinevalt lubatakse sinna ka turiste.

Hea valik :) just täna sai tuldud. Väga lihtsalt liigeldav ning hästi sõbralik linn. Hotell võiks olla Sultanahmetis (vanalinn), kus kõik vaatamisväärsused on lähestikku. Kasutada soovitan kondimootorit ;) ja ka trammi, mis on hea, sest käib ühest otsast teise, ära eksida ei ole võimalik.

Tänan väga erinevate kogemuste eest. Sisetunne ütleb, et läheb nii nagu Stahl kirjeldas. Elame näeme!

reheturism - tänan, et jagad asjatundja infot. Mina ise oleks suhelnud hotelliga, sest kui neid on valesti müüdud on nende hool bookinguga arveid klaarida ( nagu Sinagi arvasid). Ja võib ju olla, et jaanuaris olidki hinnad sellised!

:) summas lihtsalt harjumatult palju nulle - ei muud :)! Tänud!

Kas ma saan õigesti aru, et hotell saab hoiatamata muuta hinda peale broneeringu kinnitust?

Tänud, julgust kohe palju rohkem :)ja loobun ka mõttest eelnevalt hotelliga suhelda. Nii suurt hinnavahet pole ma kunagi kohanud!

Tere, olen bookingut palju kasutanud ning väga rahul siiani. Nüüd on aga veider "probleem" . Broneerisin varakult (jaanuaris) augustisse Istanbuli hotelli Hotel Sumengen-Special Category 235 euri 6 (!) ööd kokku . Täna on sama hotelli 6 ööd 2863 (!) euri. Hinnavahe on nii röögatu, et paneb väga tõsiselt mõtlema, kas on mingi veaga tegemist. Iseenesest võiks ju sini-silmselt kohale minna ning oma õigust ajada ... aga samas oleks väga nutune kui 2 600 tuleb juurde maksta. On kellelgi selleist kogemust olnud!

Olen booking.comi palju kasutanud ning nii mitmelgi korral on ka raha kohe peale broneerigu vormistamist ka arvelt ( ühe ööbimise tasu) võetud. Peale probleemiga tegelemist on alati selgunud, et võtjaks on olnud hotell, kes soovib kaardi kehtivust kontrollida. Hotelli väide on alati - tagastame raha 24 h. jooksul ... tegelikkuses hakkavad asjad liikuma peale pangaga suhtlemist. Edu.

Edu teile! :) Küll keegi siin tripis ka minu küsimuse otsa komistab :)!