vanatoi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

8 meeldimist
1 postitust
27 kommentaari
Viimased kommentaarid

Skyscanneris minu soovitud lend: keegi BravoFly pakub hinnaks 522 ja ebookers 1540 Kusjuures olen ka kunagi tickets.ee-st ostnud ja tookord kõik toimis. Seekord aga raske usaldada.

Ehk siis mingid BravoFly ja GotoGate on need skyscanneri "odavpakkujad" Kogemusi kellelgi?

Ongi keeruline - näiteks tickets.ee näitab kohati POOLE odavamat hinda kui teised Tai lendudel detsembris-jaanuaris (finnair+qatar). Kui aga bronn teha, siis tuleb vastuseks paremal juhul kohe et pileteid ei saa. Halvemal juhul aga pannakse rahad ka paariks päevaks kinni. Ei julge ka lõpmatuseni katsetada.

Soovitan sama. Kui on võimalust natukegi kuupäevade osas paindlik olla siis näiteks hetkel 25.01.-12.02 on Turkishiga TLL-HKG-TLL ikka veel 415 hinnaks. (momondost leiab kindlasti veel variante) Ise võtsin paar päeva tagasi piletid ja siis olid ka mulle sobivad kuupäevad olemas. HongKong on aga Filipiinide külastamiseks väga hea hub. Endal mahtus 600-se lennueelarve sisse niimoodi veel ots Cebusse(Cebu jälle selles mõttes hea koht, et sealt siselende palju), Kalibost Manilasse ja sealt Hongkongi tagasi.

Aja kokkuhoid võib antud juhul ka raha kokkuhoidu tuua.

Mul septembris midagi sarnast ees. Palju sõidule aega olete planeerinud ?

Sama siin, Travelstartist ostetud. JetAirwaysi väljastatud "veahinnaga" piletid(TLL-FRA-BOM-GOA). Hetkel kohal ja mitte keegi ei kortsutanud kusagil kulmu.

Minul "sama seeria" piletid ostetud Travelstart-ist. Lufthansa web check-in tehtud ja kavatsen homme varahommikul lendama hakata.

Sama siin. 02.01 viisin passid ära,(siia vahele jäid veel nädalavahetus ja igasugu muud loppiaiset) 07.01 olid valmis. 12.01 postiga passid kodus, sisse andes veel mainiti et kui 10 päeva pärast käes pole, võite helistada. Nii et töö oli täpne ja kiire.

kogemusi Euroopast ja Aasiast. Ei ole kunagi probleemi tehtud. Võimalik et oleneb ka lapse vanusest.

tore küll see 24h aga ega see 48h ka midagi ei päästaks. Endal 29.10 ostetud piletid Travelstart-ist. Ei raatsi nagu viisalõivu hetkel maksma hakata. Ilmselt tuleb oodata u. kuni 10.12 aga siis... Eriti loll olukord, parem oleks juba kohe rahad tagasi saada, jõuab veel midagi muud asemele orgunnida.

Ostsin ise Travelstartist 29.10 Tallinn-Frankfurt-Mumbai-Goa ja tagasi. Huvitav kas ma pean seda raha juurde mangumise kirja nüüd kuni 07.12 ootama ? Antud juhul ei ole asi ainult JetAirways-i enda otstes. Kogu selle saaga puhul(vähemasti minu piletil) on nemad "issuing airline" . Nii et suure tõenäosusega on just nemad midagi käkkinud ja peavad nüüd LH-le ise maksma.

Igatahes tundub et viisaga tegelemist peab veel veidi edasi lükkama. Milline see lõplik lahendus sellistes asjades välja näha võib, kui ütled et ei loobu ja juurde ei maksa. Pean siis silmas seda, et kas kui rohkem ei tülitata ja pilet amadeusis nähtaval, on kõik korras ?

Aprilli lõpp 2013 oli täitsa palav- samas ütles kohalik et nii soe igakord ei ole, oli mingi 25-26 vahel. Pakun et võib väga erinevat temperatuuri saada. Meres midagi mõnusat ei olnud, 19 ringi vast.

Mošćenička Draga- väike koht, ei teagi mispärast aga väga meeldis

Ise sai krediitkaardiga samal lehel makstud ja oma lõunamaist päritolu (Soomest vaadatuna siis) ei tulnud pähegi varjata.

Buss nägu 150bht ,takso 600bht, nii et oleneb pundi suurusest, piletiostu kohast on võimatu mööda jalutada. Lehvitatakse agaralt. Nüüd näen et teid 4. Siis igal juhul takso.

Käisin Krabis Aurinkomatkat-ega. 2 toitu suuna peal oli hinnas, pagas edasi-tagasi 20 eurot, jooki tuli endal osta ja meelelahutus maksis ka 5 eur. Soovitaks lennujaamast peale turvat endale mahlad-veed ära osta .

Piletihind oli 495.- , ostsin paar nädalat ette. Kuna kuupäevad klappisid siis olin väga rahul. Ja soomlaste tsarter oli vaikne ja rahulik- keegi ei joonud ega lärmanud.

Lendasin Pariis-Colombo, jaanuaris 2013, vahepeatus Jeddah-is. Lennufirma ise oli täiesti tavaline, anti magamistarbeid ja süüa, check-in-id läksid sujuvalt. Lapsele anti nännina täiesti korralik väike seljakott. Ei oska ka midagi negatiivset öelda. Alkoholi jah loomulikult ei pakuta.

Jeddah lennujaama kohta olin eelnevalt lugenud igasugu hirmu- ja õudusjutte. 6h passimist läks aga suht ludinal. Teha seal midagi ei ole aga lennud olid sellised regiooni siselennud(tabloo peal olid kohanimed millest kuulnudki polnud) ja igasugu huvitavat rahvast liikus ringi. Sai päris palju teiste ootajatega juttu puhutud.

Kahjuks tüüpiline.

Aga sain just hiljuti teistsuguse kogemuse osaliseks ka. Lend siis Pula-Stanstedt, reisijad enamuses britid. Lastega inimestel on järjekorda pandud ainult nende kotid, ise ollakse kusagil rahulikumas kohas, mängitakse lastega või istutakse vähestel toolidel. Ühel hetkel liikus järjekord veidi ja seega tekis selline kuue meetri pikkune tühi ala kuna parasjagu polnud kõiki inimesi kohal kotte edasi tõstmas. See tühi ala jäigi tühjaks kuni u. 5 minuti pärast tõsteti "sorry" saatel enda kompsud edasi. Ja keegi ei trüginudki vahele. Shocking.

Nexus 7 -s endal nii mõnigi LP. Aga formaat peab olema tõesti Kindle-i e-raamat.

jmets ütles ära pea kõik mis öelda oli. Ryanairi järjekordi annabki sotsioloogi ja antropoloogi pilguga vaadelda.
Kultuurierinevused tulevad väga ilusti välja. Tallinnas visalt ja vara - täpselt nii see ongi.

mina sellele germalo-le raha ei annaks, justnimelt Ryan-iga Milanosse ja seal Itaalias kultuuri küll

Endal sarnane küsimus, Ryanairi piletid aprilli lõpus oleks täiesti sobivate hindadega järgmistesse kohtadesse: Maroko, Mallorca, Malaga, Lõuna-Itaalia, Sardiinia, Sitsiilia

Periood 20-30.04 Kus võiks olla ilma suhtes kindla peale minek ?

Reis ise oleks omal käel.

Jaanuari lõpus Münchenis öeldi ühe rendifirma desk-ist et nüüd on uus seadus ja Saksas talverehv kohustuslik.

Mida ütlevad viimased teeremondid Poolas. Kas Budapesti sõita

1.Bialystok-Lublin jne.
2.Krakowi kaudu
3.Katowice kaudu
Ja kas Warssawini on hetkel mõistlik Bialystok-i kaudu sõita või teha see nurk otseks.

Eesmärgiks võimalikult kiire Budapesti jõudmine – samas võiks tee peale jääda võimalikult palju öömaju, 1 väike tegelane võib “pulgaks visata”.