vanatoi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

9 meeldimist
1 postitust
33 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just käidud, pcr oli mõlemal suunal kaasas, minnes küsiti seda Tšehhi-Austria piiril, tulles ei kusagil. Polnud mitu aastat "Poolat sõitnud" ja see oli päris positiivne üllatus, seesama pikk teeremont välja arvata. Teede olukord on neil ikka päris heaks läinud.  21 tundi mina ei suutnud teha aga 23-24 kindlasti reaalne. Kui ka teemalgataja väljasõidu ajal peaks mingi testinõue kehtima siis hästi testi- ja väljasõidu aega planeerides annab enne Tšehhi piiri isegi kiire ööbimise teha kui ei ole tahtmist/jaksu ühe soojaga sõita. Ise kahjuks-õnneks anonüümsete rekkameeste klubist.

Paar nädalat tagasi tehti kurja nägu ja viibutati näppu kuna test oli vanem kui 48h, lubati siiski koju.

Kas keegi on teinud testi ka Dar Es Salaam-is? Nüüdsest nõuab seda ka Qatar väljalendamiseks. Nende järgi peab test tehtud olema 96h enne väljumist, see annab natuke hõlpu.

Rootsi kohta loen mina jätkuvalt välja seda et kui transiiditsoonis püsid, testi vaja pole.

Väljalend on mul E 23.40, mitte kõige parem päev ja aeg. Huvitav, mis oleks sel juhul testimise optimaalne päev/kellaaeg?

Olen aru saanud, et teste teevad erinevad kliinikud aga need saadetakse ühte laboratooriumi.

Vaatasin ka linki ja leidsin just nimelt, et üheks erandiks on transiit lennureisijatele.  

Endal minek 22.02. ja tänan järgi ja ette kõiki, kes siin oma kogemusi jagavad. Reisitud on omajagu aga seni tavaoludes on olnud igasugune info selge ja kergesti leitav ning pole foorumlaste abi vajanud. 

Seekord aga tundub küll, et siin võiks igaüks oma lennu- , testi- ja kohapeal kogemust kirjeldada. Luban samaga vastata hetkeks, kui on infot, mida jagada.

Vabandan, aga kas viimane postitus testi asjus on ajendatud mõne konkreetse lennufirma või koduriigi poliitikast. Endal lend ees veebruari teises pooles TLL-HEL-DOH-DAR ja sama teed tagasi. Hetkel (rõhutan, sest asjaolud võivad iga nädalaga muutuda) olen aru saanud, et minu marsruudil testi vaja ei lähe.

Skyscanneris minu soovitud lend: keegi BravoFly pakub hinnaks 522 ja ebookers 1540 Kusjuures olen ka kunagi tickets.ee-st ostnud ja tookord kõik toimis. Seekord aga raske usaldada.

Ehk siis mingid BravoFly ja GotoGate on need skyscanneri "odavpakkujad" Kogemusi kellelgi?

Ongi keeruline - näiteks tickets.ee näitab kohati POOLE odavamat hinda kui teised Tai lendudel detsembris-jaanuaris (finnair+qatar). Kui aga bronn teha, siis tuleb vastuseks paremal juhul kohe et pileteid ei saa. Halvemal juhul aga pannakse rahad ka paariks päevaks kinni. Ei julge ka lõpmatuseni katsetada.

Soovitan sama. Kui on võimalust natukegi kuupäevade osas paindlik olla siis näiteks hetkel 25.01.-12.02 on Turkishiga TLL-HKG-TLL ikka veel 415 hinnaks. (momondost leiab kindlasti veel variante) Ise võtsin paar päeva tagasi piletid ja siis olid ka mulle sobivad kuupäevad olemas. HongKong on aga Filipiinide külastamiseks väga hea hub. Endal mahtus 600-se lennueelarve sisse niimoodi veel ots Cebusse(Cebu jälle selles mõttes hea koht, et sealt siselende palju), Kalibost Manilasse ja sealt Hongkongi tagasi.

Aja kokkuhoid võib antud juhul ka raha kokkuhoidu tuua.

Mul septembris midagi sarnast ees. Palju sõidule aega olete planeerinud ?

Sama siin, Travelstartist ostetud. JetAirwaysi väljastatud "veahinnaga" piletid(TLL-FRA-BOM-GOA). Hetkel kohal ja mitte keegi ei kortsutanud kusagil kulmu.

Minul "sama seeria" piletid ostetud Travelstart-ist. Lufthansa web check-in tehtud ja kavatsen homme varahommikul lendama hakata.

Sama siin. 02.01 viisin passid ära,(siia vahele jäid veel nädalavahetus ja igasugu muud loppiaiset) 07.01 olid valmis. 12.01 postiga passid kodus, sisse andes veel mainiti et kui 10 päeva pärast käes pole, võite helistada. Nii et töö oli täpne ja kiire.

kogemusi Euroopast ja Aasiast. Ei ole kunagi probleemi tehtud. Võimalik et oleneb ka lapse vanusest.

tore küll see 24h aga ega see 48h ka midagi ei päästaks. Endal 29.10 ostetud piletid Travelstart-ist. Ei raatsi nagu viisalõivu hetkel maksma hakata. Ilmselt tuleb oodata u. kuni 10.12 aga siis... Eriti loll olukord, parem oleks juba kohe rahad tagasi saada, jõuab veel midagi muud asemele orgunnida.

Ostsin ise Travelstartist 29.10 Tallinn-Frankfurt-Mumbai-Goa ja tagasi. Huvitav kas ma pean seda raha juurde mangumise kirja nüüd kuni 07.12 ootama ? Antud juhul ei ole asi ainult JetAirways-i enda otstes. Kogu selle saaga puhul(vähemasti minu piletil) on nemad "issuing airline" . Nii et suure tõenäosusega on just nemad midagi käkkinud ja peavad nüüd LH-le ise maksma.

Igatahes tundub et viisaga tegelemist peab veel veidi edasi lükkama. Milline see lõplik lahendus sellistes asjades välja näha võib, kui ütled et ei loobu ja juurde ei maksa. Pean siis silmas seda, et kas kui rohkem ei tülitata ja pilet amadeusis nähtaval, on kõik korras ?

Aprilli lõpp 2013 oli täitsa palav- samas ütles kohalik et nii soe igakord ei ole, oli mingi 25-26 vahel. Pakun et võib väga erinevat temperatuuri saada. Meres midagi mõnusat ei olnud, 19 ringi vast.

Mošćenička Draga- väike koht, ei teagi mispärast aga väga meeldis

Ise sai krediitkaardiga samal lehel makstud ja oma lõunamaist päritolu (Soomest vaadatuna siis) ei tulnud pähegi varjata.

Buss nägu 150bht ,takso 600bht, nii et oleneb pundi suurusest, piletiostu kohast on võimatu mööda jalutada. Lehvitatakse agaralt. Nüüd näen et teid 4. Siis igal juhul takso.

Käisin Krabis Aurinkomatkat-ega. 2 toitu suuna peal oli hinnas, pagas edasi-tagasi 20 eurot, jooki tuli endal osta ja meelelahutus maksis ka 5 eur. Soovitaks lennujaamast peale turvat endale mahlad-veed ära osta .

Piletihind oli 495.- , ostsin paar nädalat ette. Kuna kuupäevad klappisid siis olin väga rahul. Ja soomlaste tsarter oli vaikne ja rahulik- keegi ei joonud ega lärmanud.

Lendasin Pariis-Colombo, jaanuaris 2013, vahepeatus Jeddah-is. Lennufirma ise oli täiesti tavaline, anti magamistarbeid ja süüa, check-in-id läksid sujuvalt. Lapsele anti nännina täiesti korralik väike seljakott. Ei oska ka midagi negatiivset öelda. Alkoholi jah loomulikult ei pakuta.

Jeddah lennujaama kohta olin eelnevalt lugenud igasugu hirmu- ja õudusjutte. 6h passimist läks aga suht ludinal. Teha seal midagi ei ole aga lennud olid sellised regiooni siselennud(tabloo peal olid kohanimed millest kuulnudki polnud) ja igasugu huvitavat rahvast liikus ringi. Sai päris palju teiste ootajatega juttu puhutud.

Kahjuks tüüpiline.

Aga sain just hiljuti teistsuguse kogemuse osaliseks ka. Lend siis Pula-Stanstedt, reisijad enamuses britid. Lastega inimestel on järjekorda pandud ainult nende kotid, ise ollakse kusagil rahulikumas kohas, mängitakse lastega või istutakse vähestel toolidel. Ühel hetkel liikus järjekord veidi ja seega tekis selline kuue meetri pikkune tühi ala kuna parasjagu polnud kõiki inimesi kohal kotte edasi tõstmas. See tühi ala jäigi tühjaks kuni u. 5 minuti pärast tõsteti "sorry" saatel enda kompsud edasi. Ja keegi ei trüginudki vahele. Shocking.

Nexus 7 -s endal nii mõnigi LP. Aga formaat peab olema tõesti Kindle-i e-raamat.