OKangur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mõned nõuanded. Uuri kindasti kuhu Lindalines Helsinkis sõidab, sest bussid Vaantasse lähevad raudteejaama juurest, mis ei ole just mere ääres. Niiet peab arvestama ka selle ajaga, mis raudteejaama minemiseks kulub. Sõitsime just teisipäeval bussiga lennujaama ja sõit läks umbes 30 minutit, aga see oli öösel. Päeval võib vabalt ka 45-50 minutit kuluda. Samuti pead arvestama sellega, et vähemalt Tallinki laevale jõudma vähemalt 20 minutit enne väljumist. Seega soovitaks pigem rohkem aega varuda ja mitte laevapileteid niisama osta. Kasvõi öö lennujaamas mööda saata, Vaanta selle koha pealt täitsa OK.

Mis puutub Prantsusmaal odavalt söömisse siis kindasti soovitan erinevate poekettide valmistoidu lette. Siiani mäletan veel paellat ja loomaliha hautist mida kunagi Carefourist sai ostetud :) Olgugi, et sealne toit on kallim kui Selverist või Rimist ostetu on seal ikkagi niivõrd-kuivõrd kohalikud road ning toit on soe ja maitsev ja ega McDonalds seal ka kindasti odav ole. Lihtsalt sama raha eest kui mitte isegi odavamalt saad koahliku ja maitsvama roa. Samas kui pead ka 1 eur per lõuna rohkem maksma siis kolme päeva peale teeb see 3€ ja Mäkis saab Eestis ka käia.

Pariisis soovitaks kindasti Montmartre'i kunstnike täis tänavatel õhtul üks jalutuskäik teha ning Notre dame'i ja Chainte-Chapelle'i külastada