kirbuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Angel Fallsi tuuride osas on vedamise värk. Giidid on seal nagunii freelancerid, kellele üks suur segagrupp kokku pannakakse. Oluline on võibolla esimesel ööl ööbimine, aga kui sa juba džunglisse tuled, siis pole mõtet seal euro majutust võtta.

ise läksin kl 7 bolivari lennujaama, lennud algavad peale 8. Hinna sain lõpuks 312$ pealt 240$ peale kaubeldud, peale ühest büroost teise marssimist. Käisin Turi Expressi kaudu, aga kohapeal nagu öeldud, löödi mitme firma kamp kokku. Giid oli väga heal tasemel(kohalik indiaani poiss, rääkis inglise keelt), head söögid ja meie eest hoolitseti väga hästi. Kõige üllatuseks hommikul võrkkiiges ärgates avastasime, et ööbisime otse kose vastas ja kogu öö kestnud mühin ei tulnudki jõe voolamisest.

Ööbussidelgi midagi viga ei ole, väljuvad reeglina alates 7 paiku olenevalt kust stardid. Bussid on külmad, aga toolid väga mugavad ja ise magasin vist lausa 5h jutti, vahepeal teeb peatusi ning öö omadel on kindlasti ka wc. Hinnad on soodsad! Suurim on kollaste kahekordsete bussidega Expresos Los Llanos. Busside kohta infot leiad nt http://www.venebuses.com

Lennukid, noh, taluvuspiiride kompamine.