deepsky

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

7 meeldimist
1 postitust
38 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kaardiga on võimalik maksta umbes nagu Eestis. Valuutavahetusega ei pea enam pead vaevama - kuidas saada kroonid dollariteks ja siis kohalikuks. Lihtne on ATM-ist võtta (loodetavasti ei löö 5 euri Sinu reisieelarvesse auku). Võid ka tassida eurosid ning veeta pool päeva mänguga - kus saaks odavama kursi.

Tasub tõepoolest tähele panna, et 35 ja 39 vahe on pigem 10% kui 10 senti

Kuidas seal viisadega lood on, K.a. Senegal. Charteriga vist pole vaja?

Soovitaksin võtta lennupiletid Don Muangist. Sinna saab kõige lihtsamini Suvarnabhumi saabumiste ukse eest AirAsia mugava bussiga sõites kuskil tunnike - see lõbu ei maksa midagi, kui eelnevalt olemas AirAsia edasisõidupilet (kontrollitakse). Mis iganes kuhu ja mil iganes tulevikus. Tõenäoliselt sobib ka suvaline 1 eur lennupilet pilet kuhuiganes, mida ikka aegajalt pakutakse.

Mia pakutud hinnad enam-vähem nii ongi. Soovitan siiski peale lendu võtta takso - ikkagi puhkama ju :) Väga meeldiv tähelepanek, et üle Tai hakkavad tekkima fix hinnaga taksod lennujaamast kuhuiganes linnas ilma et peaks kauplema. Arvake nüüd ära millises turismimagnetis see kõige kallim on

Mia pakutud hinnad enam-vähem nii ongi. Soovitan siiski peale lendu võtta takso - ikkagi puhkama ju :) Väga meeldiv tähelepanek, et üle Tai hakkavad tekkima fix hinnaga taksod kuhuiganes linnas ilma et peaks kauplema. Arvake nüüd ära millises turismimagnetis see kõige kallim on

Vaatasin ka ise, et need graafikud suht liikuvad - samas olemas on ja kui lennujaamast küsida, kuhu minna ja kuhu istuda, siis ikka juhatavad.

*Free Service

  • (Bus coming from Don Muaeng Airport will drop passengers at the passenger terminal 4th Floor, Gate 5)

  • Passengers going from Don Muaeng Airport to Suvarnabhumi Airport shall get on the bus at the platform of the1st Floor of passenger terminal of Don Muaneng Airport.

  • Nõnna siis viimati

"no comission"? Tasuta lõunaid pole olemas. Võib saada veidi soodsama kursi, aga soovitan raha üle lugeda. Kõige turvalisem on teha seda kohalikus pangas, kust saab veel lisaelamuse alates pommiputka läbimisest ja lõpetades maailma armsaima teenindusega. Lihtsaim võimalus on kasutada ATM. Tasub uurida, milliste pankade vahel kõige sõbralikumad suhted.

Ilusad mälestused ja pildid. Tegelikult saab midaiganes kätte ka Eestis, kasvõi haruldased orhideed või eksootilised maitsetaimed näiteks, rääkimata elevandi kihvadest.

Phuketi Kata rand on olnud üks ilusaimad ja Bali Kuta koledamaid, mida näinud olen - räägitakse, et loodusel omad tujud.

Enda kogemus ütleb, et lihtsaim on Kanaaridele minna mõne Soome paketireisiga. Kõik toimib, tead, mida saad ning täiesti mõistliku hinnaga.

Minu lihtne matemaatika ütleb, et 13 ongi kuni 13 ja 17 ei ole täiskasvanu :)

Ei puutu küll otseselt teemasse, aga Don Muagi lennujaamas on pakihoid, kuhu jätsin oma kraami kaheks nädalaks nii väikse raha eest, et ei mäletagi. Soovitan küsida lennujaamast, kui läbisõidul ja kaasas rohkem kohvreid kui vaja läheb (Tegelikult ei ole Tais midagi vaja peale hea tuju ja pangakaardi)

Kiidaksin samuti siinkohal SAS-i, kuigi püsiklient ei ole. Maandusin Londonisse BA sigaduste tõttu päev hiljem piletil registreeritust ning SAS-il ei olnud probleemi liigutada mind edasi parimal võimalikul ajal.

Mainiksin, et suht masohhislik on peale pikka lendu end Taimaale sisse logida. leida kuidas saada tasuta teise lennujaama, end oma kompsudega uuesti sisse logida ning peale väikest lendu hakata uurima kus ja kuidas voodi ja padja saaks :)

Miks mitte Bangkokis broneerida viisakas hotell ja vaatamisväärsused üle vaadata paari päevaga ning natu aru saada, kuidas elu seal maal käib. Võtta öörong Surat Thanisse (väga mugavad voodid ja teenindus) ning seal on kohe rongist välja tulles 100+ võimalust otsustada, kus soovite oma ülejäänud päevad veeta (Samui, Phuket jne). Tagasi sealt kustiganes on mõistlik broneerida näiteks Air Asia, et ei peaks muretsema kuidas kodulennule tagasi jõuda :)

Kordamine on tarkuse ema - ei maksa vahetada tänavaputkades. Parim on lähimas pangas või ATM. Samas endal paari aasta tagant kogemus Bali, Kuta - vahetasin tänaval "ülihea" kursiga ning alles hotellis jõudis tegelikkus kohale. Läksin siis selle hunniku lepalehtedega tagasi ning soovisin oma 400 dollarit tagasi. Anti ilma liigsete sõnadeta ja raha üle lugemata. Nagu tavaline äri.. Muidugi ei saa välistada, et mõnes kõrvalisemas kohas oleks veel peksa peale kauba saanud

Mind on hakanud huvitama - kas on ka olnud kellelgi hüvitisi, mida ei kanna lennufirma vaid kindlustus?

Pai selle plaani eest ei saa, aga tehniliselt võimalik, kui Chiang Mai-st BKK lennata nii, et lennuajad klapivad kojuminekuga

Veigo, kas endiselt ruulivad seal dollarid või soovitakse juba midagi peenemat?

Ostan 1000-ga. Kontakt 58811407 Päikest!

Ära pabista, kõik on korras. Meibi targemad kommenteerivad :)

Mul oli samalaadne kogemus Indoneesias, siiski küll veidi teises valdkonnas. Variant 1 töötas. Tehniliselt ongi see parim lahendus, kuna suvaline tegelane su passi ära võtta ei tohi ning parimat paranduskohta teavad nagunii nemad, mitte sina. Punkt 3 võib küll vahel pättide puhul abiks olla. Olenevalt füüsilisest vormist, enesekindlusest ja asukohast :)

Kui mõistlikult pakkida, siis ei lähe ükski pudel kohvris katki, isegi kui visata maja katuselt alla. Kui on veidi edevam kohver, võib ju kilesse keerata (kuigi eeldada võiks, et on veel vastupidavam).

Kõige vastikum on kuulda juba lennukis olles - ellõu, me ootame veel pagasit.. Sellest videost ma küll mingit tahtlikku retsimist ei näinud