krokodill2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lugu nimelt siis selline – tulen Austraaliast ja Istanbulis on 26 tundi vahet lendudel. Kirjutasin siis hotellidesse ka, et kuskile booking teha, pole mõtet lennujaamas passida, pealegi, Istanbuli lennujaamas pole mitte midagi teha ja see üsna ebamugav/räpane ka seal nii kaua passimiseks.

Probleem siis, et olen alaealine ja lendan olude sunnil üksi. Ükski hotell mind ei aktsepteeri selle tõttu.

Olen saatnud laiali tosinaid e-maile… Vastuseks vaid “we have to follow general rules” või muud taolist.

Ega keegi juhuslikult midagi soovitada ei oska? Mõnda hotelli/hostelit või mingit viisi, kuidas saada üksi ööbida?

Plaan siis selline, et Austraaliast koju sõita Dubai kaudu ning jõuaksin Emiratesi lennufirmaga Istanbuli 13:55. 15:05 läheb aga Istanbulist Riiga AirBalticu lennuk. See tähendab, et ümberistumiseks on aega vaid napid tund ja 10 minutit.

Point selles, et mul on eraldi ostetud piletid ja nii vist pagasit edasi paluda saata ei saa? Kas see siis tähendab, et pean võtma pagasi välja ning kui check-ini saaksin teha netis, siis peaksin ikka läbi käima ja boarding passi võtma? Kunagi oli mul sellega ka suured jamad ning oleksin peaaegu lennukist maha jäänud…

Samuti ei suutnud ma leida, millisesse terminali Emirates üldse lendab. Ma kardan, et selle tunni ja 10 minutiga ei jõua ära. Pole kunagi Istanbuli Atatürgi kaudu lennanud ka. Olen dilemma ees nüüd, kardan, et jään lennukist maha.

Kas kellelgi on kogemust?