Suzlik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nüüd Hispaanias käidud ja kogemus Centauro'ga. Asuvad Barcelona lennujaamas Terminal 2, kuhu Terminal 1-st viivad nende endi shuttle bussid, mis liiguvad iga 10-15 minuti tagant. Seega minek kui ka tulek oli kiire. Broneerisime auto holidaycars lehelt, võtsime VW Golfi (maksis u 90 €). Kindlustust sealt lehelt ei võtnud. Kohapeal oli teenindus meeldiv ja asjalik. Meie ees ootas üks klient, seega seni saime tutvuda laual oleva infotablooga, kus oli kirjas, et kui ostad neilt kindlustuse (17 €/päev), siis ei pea muret tundma ja krediitkaardilt raha ka ei broneerita (sooviti võtta 1050 €). Olime varem omakeskis arutanud, et võtame neilt kindlustuse (las siis teenivad) ja nii seda teed läksimegi, et oleks muretu puhkus. Läbisõidupiirang oli meil 1050 km 7 päeva jooksul. Kreeditkaardilt broneeriti ainult 80 € kütuse eest, mis hiljem tagastatakse, kui tood auto täispaagiga tagasi (täna öösel saabusime, seega pole veel päris kindel ega saa veel hõisata) :D

Kui saabusime kella 22 paiku, siis oli auto vihmast märg, lisaks väljas pime, seega mõlkide ja kriimude jm tuvastamine olnuks keerulisem. Auto oli üsna uus, 2016. a Golf, läbisõitu veidi üle 4000 km. Igati korralik ja asjalik pill.

Tagastades vaadati üle, kas paak on täis, mis on läbisõit ja võeti võtmed. Õnneks läks kõik kenasti, muresid ei olnud, kõik toimis. Teenindus oli kiire, asjalik, teenindaja oskas inglise keelt, oli viisakas, abivalmis kõigile küsimustele vastama ja eri lahendusi pakkuma. Kõik toimis, seega minu kogemus on selle firmaga hea. Aga nagu kuskil keegi ütles, et autorent on õnneasi - sul kas veab või ei vea.

Suur tänu vastuse eest, vatse :)

Siin foorumis surfates vaatasin isegi, et soovitatakse eraldi kindlustusfirmast võtta, aga siis tekkis küsimus, et kui palju see autorendifirma seda aktsepteerib ja tahab selgi juhul ikka veel lisaks krediitkaardilt raha võtta. Hindu võrdlesin ka suurematega, nt Sixti hind tuli üle 350 € 8 päevaks septembri lõpus. Seega tundus, et parem võttagi see täiskindlustus kohapeal. Aga ma veel otsingute alguses, kindlasti vaatan veel :) See tingimuste lugemine ja neist läbi närimine on kindlasti kõige väljakutsuvam osa sellest.

Tunnen ise ka huvi, et kellel millised kogemused viimasel ajal olnud erinevate odavamate autorendifirmadega just kindlustuse suhtes. Tuttav võttis auto Holidaycars kaudu rendifirmalt Firefly Barcelona lennujaamas, kuna need olid ainukesed, kes olid avatud, kui lennuk saabus veidi enne südaööd. Auto said 60 € eest, kindlustust netis broneerides Holidaycarsi kaudu ei võtnud, sest kohapeal seda ei aktsepteerita st siis võetaksegi 1000 € tagatist. Seda sõber ei tahtnud, seega ostsid kohapealt täiskindlustuse (138 €) ja maksid kütuse eest (u 55 €), ja mingit tagatist enam kaardi pealt ei võetud. Kõik läks hästi ja oli korras reisi lõpuks.

Samas arvustusi lugedes on nii palju arvamusi, häid ja halbu kõigi rendifirmade kohta. See Firefly ka üks halvemate hinnetega, sama ka Goldcar. Just kindlustuse suhtes. Ei tahaks isegi seda 1000 € tagatist anda, see on ikka veidi palju. Tundub, et autorent on kas bad or good luck. Ise mõtlen praegu samamoodi teha nagu sõber. Aga kui kellelgi on veel kogemusi, võiks jagada :)

Minagi ootaks muljeid, mõtteid St Maartenile / St Martinile reisinutelt. Ööbimissoovitused, kohti, mida vaadata, kindlasti külastada jm.