himur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

www.hostelworld.com, seal saab infot Barbadose hostelite kohta. Ja hind jääb 20 piires.
Ise ostsime pileteid 14-25.märtsiks, lähme kuuekesi pluss kaks imikut. Leidsime sobiva villa lääne rannikul ja see on suht kallis, kuid mis seal ikka. Nii pisikeste lastega tahaks mugavust. Kui keegi samadel kuupäevadel äkki minemas, siis saaksime suurem villa rentida. :D

Jah Cozumel ja Belize pole küll Kariibimere saared, kuid nad on kariibibasseinis :)Jamaical ja Kuubal pole tõesti käinud. Aga noh seal ei saaks kindlasti nii turvaliselt ja vabalt saarel liikuda, minu arvates on see suur pluss.
.
.
.
Trip.ee parandas postituse loetavaks ja rõhutab, et laused ning kohanimed algavad suure algustähega!

Barbados on Kõige kõige kõigem saar kariibidel. Võrdeln Grand Caymani, BElize, Cozumeli, Antigua, St Lucia, ja Trinidad ja Tobagoga.
Rannad ilusamad ja kõik avalikud, st et saad käia igal pool. Ühistransport on odav ja pääseb igale poole sellega väga kergelt .Sõbrannaga käisime 2008 ja pilte maksis 7.50 eesti rahas.
Elasime hostelis 20 USD öö, puhas, lähedal rand ja ööelu St.Lawrence GApis. Meeletult ilus on Bottom Bay, kus on selline kõrge kalju ja all on tükkie paradiisi, ilus mere, palmid, valge liiv....
Lähme nüüd uuesti tagasi seekord peredega. Ise tegime süüa, vahest käisime restos, hinnad olid väga taskukohased.
Inglise keel on riigikeel, kõik on arusaadav ja lihtne. Viimane orkaan ja torm olid 50 aastat tagasi, seega seda ohtu ka eriti pole. Ja üldse THIS IS THE BEST ISLAND...siiani on vaimustus laes.